Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretnek a lányok? Túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a lányok? Túl nagyok az elképzeléseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még nem volt barátnőm, de mindennap eszemben van, hogy miket csinálnék vele, ha már rátaláltam volna... (nem sex!)


Nemtudom, hogy mi tetszik egy lánynak, de én pl. elmennék vele sétálni, sokat ölelgetném, bújnék hozzá, (nem az a beképzelt macsó fajta vagyok) Próbálnám megnevettetni...


Persze ez csak a legjobb oldala.


Ha úgy hozzná az élet, hogy tegyük fel egy karácsonyon átjön a családomhoz vacsorázni, itt aludnia, akkor elvárnám, hogy azért ha úgy van elmosogasson maga után vagy, hogy ha úgy van megkérdezze, hogy tud e valamiben segíteni.


(ha segít, hamarabb tudunk együtt lenni)


Ha arról van szó, elmennék vele sétálni, túrázni, vagy valami menőbb helyekre idővel (mozi, lézerharc stb...)


Lányok véleménye érdekelne, hogy a leírtak alapján túl sokat akarok, vagy ha együtt lennénk, ez nekik tetszene-e?

Vagy, ti mit csinálnátok másképp, mi nem tetszene?


Elsősorban 16-19 éves lányok véleménye érdekelne. Légyszi kort írjatok!


TROLLOKBÓL NEM KÉREK!


16/F



2021. ápr. 13. 01:47
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

(kiegészízés)


Sokszor a lányok a külső alapján ítélnek? Persze természetes, hogy vannak elvárásaik, de vannak akik nagyon össze illenek, csak a lány vékony a fiú ducibb és a lány ezért nem jön össze vele, pedig legbelül szereti..


Ez is érdekelne! Köszi a választ! 😊

2021. ápr. 13. 01:51
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Hát én kifejezetten utálom, ha folyton ölelgetnek, bújnak hozzám, de ez csak az én véleményem. Viszont ha meghívsz egy lányt a házadba vacsorára, akkor ne legyél már annyira bunkó, hogy vele mosatod el a tányérját:D
2021. ápr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt még barátom, de szerintem ez a besegítés téma tök korrekt. Vagyis ha már valaki meghív hozzájuk legyen az mondjuk egy rokon vagy a legjobb barátnőm, próbálok segíteni valamivel.
2021. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy ki mit szeret, mit vár el egy kapcsolattól, személyfüggő. Szerintem az, amit leírtál, normális. A vacsi után mosogatást csak úgy tudnám elképzelni, hogy már sokszor jártam ott és ismerem a járást. Enélkül lépni sem merek más házában, nemhogy magamtól elmosogassak. Persze, ha megkérnek, segítsek, megteszem, azzal nincs gondom, de nem önállósítom magam, ha fogalmam sincs a szokásaikról. De ez szintén személyfüggő.


Nekem személy szerint külső csak annyiban fontos, hogy nekem tetszen. Sosem kosaraznék ki egy fiút csupán azért, mert duci, ha amúgy szimpatikus. Az én alkatom semmiben nem befolyásolja azt, hogy ki tetszik. Most is egy duci fiú tetszik, pedig én vékony vagyok.


16/L

2021. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Nekem például az ölelgetéssel meg az ilyenekkel nincs bajom.

4-essel egyetértve más házában nem önállósítom magam.

Sétálni, kirándulni is jó programok.

Ez mondjuk egy elég klisés tanács lesz, de kezd el edzeni, tudom, nehéz elkezdeni és csinálni is, de megéri.

Illetve, ha valaki szeret akkor szerinte Te nézel ki a legjobban.

16/L

2021. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

Nyugi amiket irtal az mind jo otlet es jo program amikkel nem lehet mellélőni

Csomo lany van aki kulso alapjan itel, de azok felszines pcsak is, es hidd el, normalis lanyt nem erdekli mennyi felesleg van rajtad ha szeret es kedvel teged. Nem lehet kifogasa. En se vagyok duci, de attolmeg ugyanugy bejohet nekem akarmilyen testalkatu fiu

A 4es amugy teljesen jol mondja

18/L

2021. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Lena7 ***** válasza:
100%

Nemtudom, nekem ez a besegítős dolog nagyon "alapnak" számít.

Szívesen segítek bármilyen dologban, ha emiatt gyorsabban végzünk és több időt lehetünk együtt.

Viszont elsőnek én sem önállósítanám magam, mert mindenki mindent másképpen csinál, mások a szokások stb.

A segítsegem, még ennek ellenére is felszoktam ajánlani, viszont kizárólag úgy, hogy közben az a személy akinél vagyok ő is segít és együtt csináljuk, vagy pedig elmondja, hogy mit hogyan szoktak csinálni.


A külső pedig egy nagyon relatív dolog.

Mindenkinek más a szép és más jön be.

Természetesen van olyan, aki csak a külsőségeket nézi, viszont abból egy nagyon felszínes kapcsolat lehet.

Szerintem számít a külső, viszont nem az a legfontosabb, a belső többet ér, mert hiába néz ki valaki tökéletesen, ha nemtudok vele beszélgetni és nem érzem magam jól mellette.


Szerintem nem nagyok az elképzeléseid, viszont mindenki mást szeret csinálni.

Kikell tapasztalnod, hogy az adott lánynak mi tetszik és mit szeret csinálni.


16/L

2021. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Természetesen úgy értettem ezt a besegítek dolgot, hugy már járt ott, vagy ha nem akkor megkérdi vagyis értitek! 😊
2021. ápr. 13. 10:43
 9/31 anonim válasza:
100%
Még nem volt barátom de szerintem alap hogy amiben tudok segítek. A kinézet van akinél sokat számít de véleményem szerint fontosabb a belső. A programok nagyon jók. az ölelgetés bújás meg amiket felsoroltál azokkal nincs baj de ne vidd túlzásba. Fontos hogy légy kedves valamilyen szinten magabiztos de ne szállj el magadtól.
2021. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozhattok, de akkor is rettenetesen fontos a kulso. Ha nem vonzodok a masik emberhez, belegebedhet, akkor se dogok vele randizni/parkapcsolatba belepni, mert semmi ertelme nem lenne.

De mondjuk en azt vettem eszre, hogy enm is maga a kinezet a lenyeg, hanem a kisugarzas. Ahogy oltozkodsz, a magabiztossagod, ilyenek.

Mondjuk: en kulonoson nem szeretem a nagyon vekony sracokat, mert en izmos vagyok, es felek hogy esetleg fajdalmat okoznrk neki pl azzal hogy beleulok az olebe. Es lass csodat, megis volt egy srac aki nagyon nagyon tetszett, es pont ilyen kis vekonyka volt. Vagy, alapbol nem kedvelem a szemuveget, es megis volt baratom aki szemuveges volt. Mert illett hozza. Egyikkel se kezdtem volna, ha a vonzo kulso mellett nem tetszik a belso, de akkor is fontos a kulso(a kisugarz). Elvegre legtobbszor azon akad meg eloszor a szemed. Van pelda az ellentetere is, de altalanossagban mondhatjuk hogy “A kulso megfog, a belso megtart”

2021. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!