Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sokat vesztett az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat vesztett az akinek nem volt 20 alatt kapcsolata?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem feltétlen, főleg, ha valami hasznosat részesített előnyben helyette (tanulás, hobbi, karrier).
2021. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem...én is elég későn voltam először nővel 19 évesen...és egy szar kapcsolat volt, ami jobb lett volna ha meg sem történik :D
2021. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem veszít vele. Ez az az időszak amikor tapasztalatokat gyűjt az ember egy tényleges komoly kapcsolathoz

Te meg most fogsz bukdácsolni kicsit

2021. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
nem
2021. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
20 alatt nem. Ha 40 évesen van az első kapcsolata, az azért már necces.
2021. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen eddig nem volt és szörnyen utálom magam miatta, mert tudom, hogy én tehetek róla
2021. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva igen.
2021. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem is erdekel ez a kerdes, esetleg azok akik lepontozták a válaszolokat vagy egyszavas válaszokat adtak kifejtenék jobban az allaspontjukat?

Én is kivancsi vagyok a velemenyekre, nekem se volt még baratom es nem tudom ki mit gondol errol idoszakrol, hogy hatrany-e ha nem volt valakinek kapcsolata, vagy ennek van-e jelentosege egyaltalan

18/l

2021. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, volt olyan párom akinek 23 éves koráig nem volt kapcsolata, és hát nem is működött, pedig kedves srác volt csak na, nem tudta hogy érdemes bánni egy lánnyal. Nem volt semmi tapasztalata. Nagy különbségeket látok magamon is ahogy megtapasztaltam egy s mást. Sokat segít. De elkésve nem vagy, csak kicsit nehezebb lesz, mert már lehet hogy egy hosszútávú, nagyon komoly kapcsolatra vágysz. Ehhez viszont lehet időre lesz szükséged és meg kell hozzá ismerned több embert is.
2021. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
61%
Szerintem nem. Főleg, ha valaki nem lesz szerelmes addig vagy nem találkozik olyan emberrel akivel megpróbálná. Keressen valakit csak azért, hogy 20 éves koráig megtapasztaljon valamit?
2021. ápr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!