Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyek ilyen féltékeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Igaz még nem járunk, de már ha meghallom, hogy mással találkozik, vagy bulizik, rendesen rosszul esik nekem. (pedig nagyon kedveljük egymást, csak még neki kell egy kis idő egy új kapcsolatra).


Félek, hogy mi lesz később, ha összejövünk, ha már most az vagyok. Pedig tudom, hogy nem kellene, mert ő nem egy megcsalós tipus. 19f



2021. ápr. 15. 14:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
persze még így is az 1# kommentelő mellett vagyok, csak hát nehezebb. Persze így is azt gondolom, hogy nem ér annyit a féltékenykedés meg hogy jóban van az exével, mint hogy magamra haragítsam a kiszemeltemet, de erről mi a véleményetek?
2021. ápr. 17. 12:32
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
1es vagyok! Nekem nagyon tabu az ex dolog. Szerintem aki lezárta a kapcsolatát az engedje azt el. Oké lehet szépen elválni és megmaradunk "barátnak" de így idézőjelben. Sajnos én is eléggé fétékeny tipus vagyok, és engem irritálna a tudat is, hogy jelenleg azzal nevetgél, akivel eddig szeretkezett és cukin együtt ébredtek és aludtak el.. Nem köszi. Igaz hogy fontos a bizalom ezt most is vallom! DE szerintem legyen már annyi tisztelet a másikban, hogy míg a jelenlegi szerelmem otthon vár, addig én nem az exemmel bulizgatok és iszogatok. Barátság nem létezik exek között, max megmarad a normális kapcsolat, ha már van egy közös gyerek.
2021. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Barátság szerintem sincs exek között. Szóval ha eljön az idő és össze akar velem jönni, felteszem a kérdést, hogy ő vagy én.
2021. ápr. 18. 09:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne helyezd őt ilyen kérdések elé. Amúgyis, látni fogod, hogy x idő eltelte után is még mindig vágyakozik és keresi a társaságát?! Ha 2-3 hét után is, úgy, hogy minőségi időket töltötök együtt, jól kijöttök és te is érzed, hogy azért elég fontos vagy neki és boldog veled, akkor megmondhatod neki, hogy ne haragudjon de neked rosszul esik, hogy ő az exével barátkozik, amennyiben úgy érzi, nincs még túl rajta, akkor ne haragudjon, de te így nem akarsz vele lenni, mert nem szeretnél második lenni. Ha így sem változtat, akkor offos sajnos, de ha belátja, akkor öleld meg és köszönd meg. (1es voltam)
2021. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem az elején kellene tisztázni? Most összejövünk,jól érezzük magunkat és lehet ellököm magamtól ezzel a kérdéssel. De egyébként köszi a válaszaidat. Nagyon hasznos mind! :)
2021. ápr. 18. 19:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát őszintén nem tudom, mindenki másképp reagálja ezt le és "gyászolja" meg a szakítást. Nekem már az se szimpi, hogy ő időt kért tőled, hogy túllépjen az előző kapcsolatán és az exével tölti az idejét :D ez olyan wtf. Lehet már most időpocsékolás rá várni is. Valamiért azt érzem ő még szereti azt a fiút, és megpróbál barátként visszaközeledni hozzá. Kitudja mennyit chatelnek is.. nem tovább akarlak hergelni a féltékenykedésben :D csak elfilóztam a csaj gondolkodásmódján.
2021. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!