Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj azzal aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj azzal aki nem tudott kamasz korában barátnőt találni?

Figyelt kérdés
MElyik a gyakoribb ebben a korban az ha valakinek volt kapcsolata vagy ha nem volt?
2021. ápr. 15. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs veled csak azért mert nem volt barátnőd. Majd lesz és ezt tartsd szem előtt. Nekem sem volt még barátom és nincs baj velem. Legalábbis remélem 😅

16l

2021. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy nagyon jó kérdés

Ahogy én látom, többen vannak azok akiknek már volt (akár több) kapcsolata ebben a korban, de bőven vannak azok is akiknek még nem volt

Ha te szeretnél barátnőt keresni, de nem jön össze, és ezzel van a baj, akkor kifejthetnéd azért, és lehet úgy jobban tudunk tanácsot adni

Mi nem sikerül pontosan? És hány éves vagy?

2021. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
A leszbik miatt nincs barátnőd, rengeteg lányt elvesznek és leszbikké teszik a normális lányokat is. Igazából miattuk nincs barátnőd
2021. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig nem verseny. Hidd el semmiből nem maradsz ki, amit nem lehet 17-18-20-25 évesen megtenni.
2021. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Röviden: semmi.
2021. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Azt írod, hogy "...ebben a korban...".

Melyik korban? Többen írtak úgy, hogy feltételezik, miszerint fiatal lehetsz. Valóban fiatal vagy, vagy nyugdíjaztatás előtt vagy?

Ha fiatal vagy, akkor ne hajtsd búnak a fejed, hanem tedd azt, amit a veled egykorúak. Ha nyugdíj előtt avgy, akkor nyugodj bele a sorsodba.

2021. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6, ez itt a tini párkapcsolatok kategoria:)
2021. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van #7-es!
2021. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak megkíméled magadat a sok riasztók!24 évesen arra jutottam, hogy fasznak kell nő, ha dughatnékom van akkor felszedek valakit aztán kész!volt olyan exem aki megcsalt és hazudozott meg volt olyan is aki vagdosta magát, mert attól félt, hogy elhagyom!persze elhagytam mert attól féltem, hogy este nyakon szúr vagy ki tudja nem volt százas a csaj.Mondjuk jó teste volt de az elméje meg maga a csaj kész roncs volt.kiderült róla, hogy középsuli első évében megerőszakolta pár felsős fiú aztán az oda tett neki.ahogy a mondás is szól:"don't stick your di#k in crazy"
2021. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Autocorrect xd na Mind1 nem riasztók akart az lenni 🤣
2021. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!