Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régen nagyon jóban voltam, de elmérgesedett a kapcsolatunk. Egy kis dologra túl hevesen reagáltunk. Sajnos megszakadt a kapcsolat. Ahogy elérhetetlen lett, nekem úgy kezdett megtetszeni. Azért részéről is voltak jelek. Még a vita után évekkel is figyelemmel kísért, visszahallottam barátoktól, hogy szokott rólam kérdezni, ha valahol belébotlottam a suliban láttam, hogy utánam fordul meg követ a tekintetével. Azt is figyelte amit másokkal beszéltem.

Megtudtam hogy ősszel lesz egy esemény, ahol ő is ott lesz. Azon kívül hogy elegánsan, csinosan igyekszem megjelenni, még mit tehetnék hogy felhívjam magamra a figyelmét vagy közelebb kerüljek hozzá? Mi egyébként köszönni sem szoktunk egymásnak


17/L



2021. ápr. 18. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
menj oda, hogy szeretnéd tisztázni a félreértést, s kezdje beszélgetni vele. ennyi
2021. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mi a f..z ez a Éva és az alma effektus minden nőnél :D komolyan az kell nektek mindig aki elérhetetlen, barátnőtöket kúrja, stb stb...
2021. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy érett és menj oda úgy fullcsinosba, köszönj rá, ne hagyd, hogy ne vegyen észre. Ha próbál levegőnek nézni (nem fog), akkor erélyesebben szólj oda, mondd, hogy tisztázni szeretnéd a múlt sérelmeit (saját szavaiddal). Az alapján amit írsz benne is lehet valami, biztos vagyok benne, hogy nem fog elzavarni (ha el is akarna, a csinos öltözeted azért kicsit megfontolásra fogja késztetni, az lesz a Te lehetőséged).

Sosem szégyen Neked kezdeményezni egy békülést, sőt, erős jellemre vall, ha hajlandó vagy megpróbálni és félretenni a gőgöt. Ez Neki is nagy segítség, mert ha valóban rendezni akarja a múltat, akkor tényleg nagy segítséget jelent az, hogy látja, a másik fél (Te) nem haragszol már rá és békülnél vele. A lényeg, hogy oszlasd el a kételyeket, legyél egyértelmű. Aztán ha összejön, érezzétek jól magatokat.

2021. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg legyen több önbecsülésed és játszmák helyett vagy tisztázd a helyzetet vagy lépj tovább.
2021. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ja, igazából ennyi a lényeg. Döntse el mit akar és cselekedjen.

Én csak is azért írtam, hogy próbáljon (játszák nélkül) újra nyitni felé (#3), mert elmondása alapján úgy tűnik, jól sülne el, mivel a srácban is van hajlandóság.

2021. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!