Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idegőrlő helyzetben vagyok....

Idegőrlő helyzetben vagyok. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel találkozgatunk és elég feszült vagyok,ugyanis elég "senkiföldjén" érzem magam. Van,hogy 1 teljes hétvégét vele töltök,együtt alszunk,bulizunk,beszélgetünk,szexelünk. Olyankor nagyon kis édes,kb mintha együttlennénk.

De amikor nem vagyunk kettesben,akkor majdhogynem keresztül néz rajtam. Ezt azzal indokolta,hogy hivatalosan nem vagyunk együtt,ezért viselkedik így.

Jó,ez egy dolog.

De én meg kezdek többet érezni iránta,neki viszont több idő kell,hogy kialakuljon benne valami.

Mondta már,hogy olyan kis szeretnivaló lány vagyok,nem akarna megbántani,emiatt is szeretném azt hinni,hogy nem csak hülyít. De mivel nem vagyok teljesen naiv,felmerült bennem,hogy csak így húzza az időt,hogy minél tovább megmaradjak neki egy olyan lánynak,akit áthív magához,ha "ahhoz" van kedve...

Egy szó mint száz,szenvedek. Nem is voltam még ilyen helyzetben,mert általában mindig engem akartak hamarabb pasik,mint hogy én akartam volna őket. Soha nem én voltam az,aki először bevallotta,hogy szerelmes,vagy hogy kapcsolatot szeretne. Mindig megvártam a pasi vallomását. De most ezt a pasit akarom. Ő meg nem akar. Vagy csak még nem akar.

Mit kéne csinálnom? Megőrülök ettől:D Maradhatna így a dolog,hogy csak néha átjárok hozzá,de már nem bírom lelkileg,kezdem kihasználva érezni magam.

23L


2014. máj. 3. 17:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,viszont nyomulósnak sem akarok tűnni,úgyhogy elég patthelyzetben érzem magam:D
2014. máj. 3. 17:45
 2/8 anonim ***** válasza:

"De most ezt a pasit akarom."

Ha így lenne, már megmondtad volna neki.

2014. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha téged ez a helyzet nem tesz boldoggá,mert neked ez így kevés,akkor mondd meg neki,nem szégyen.Ha ezután sem változik semmi,kényelen leszel kilépni,különben csak szenvedni fogsz emellett a srác mellett.
2014. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De kell nekem,tényleg. Csak nem merem neki megmondani,mert félek,hogy túl nyomulósnak tartana.


Tényleg lehet az lesz a megoldás,hogy kilépek,amennyiben nem változik a helyzet...


Annyira balféknek érzem magam,de tényleg nem voltam még ilyen helyzetben.

2014. máj. 3. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csak nem merem neki megmondani,mert félek,hogy túl nyomulósnak tartana."

Akkor ne mondd el neki, úgy tuti sikered lesz!

Ha már ennyitől megriadsz, akkor mit gondolsz, mi lesz a későbbi problémákkal, amik minden párkapcsolatban előjönnek?

2014. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,csak az a baj,hogy utaltam rá,hogy kezdem magam túlzottan beleélni dolgokba és ekkor mondta nekem,hogy neki több idő kell még. Így nem tudom,mit csinálhatnék. Várjak,míg szól,hogy na most lehet valami?:D Vagy adjak neki magamban határidőt?
2014. máj. 3. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl vagytok már azokon a pontokon, amikor hihetően hangzik az, hogy időre van szüksége...
2014. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy te többet szeretnél tőle.Ha ő azt mondja nem,akkor meg törődj bele.De szerintem ne hagyd kihasználni magad,hogy csak szexre használjanak.
2014. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!