Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy viselkedjek normálisan...

Hogy viselkedjek normálisan ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, neten keresztül, telefonon és skype-on is beszéltünk már és nagyon szimpatikus. Úgy tűnik, hogy én is szimpatikus vagyok neki, napi szinten keressük egymást.

A problémám az, hogy nem tudom, hogy mi lenne a normális, hogyan kéne viselkednem, keressem-e, vagy ne nagyon, meg úgy általában, hogy mit csináljak, hogy ne tartson furának. Tudom, hogy ez elég béna kérdés, de tényleg nagyon szeretném, ha közelebb kerülnénk egymáshoz, viszont semmi önbizalmam nincs.

Nehezítő tényező, hogy angol.

Személyes tapasztalat, vagy bármilyen tanács hasznos lehet. Tudom, azt mondják, hogy legyek önmagam, de mindig olyan zavarban vagyok.


2014. nov. 17. 19:59
 1/1 WheneverYouWant ***** válasza:
Ne legyél zavarban. Ha jól esik akkor keresed ha nem akkor nem... ennyire egyszerű
2014. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!