Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan keltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy fiú figyelmét a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem szoktunk találkozni, de követjük egymást Instagramon.

2021. ápr. 23. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha január óta nem beszéltetek és azelőtt is te írtál rá nem hinnem hogy annyira érdekled ha felkeltetted volna a figyelmét nyilván keresett volna már. És nem nagy szám hogy követitek egymást mai világban full idegenek is követik egymást
2021. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Velem is ez van, csak én még nem írtam vele
2021. ápr. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Írj rá.
2021. máj. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha januárban már volt egy kezdemény, és nem folytatódott, akkor lehet, hogy ennyi. Írj rá úgy, hogy pl. "Szia, rég hallottam rólad, hogy vagy?" Ha ebből sem alakul ki valami, akkor szerintem másfelé kell keresgélned. Ha ennél jobban nyomulsz, akkor lehet hogy csak azt kapod, hogy kihasznál.

48f

2021. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!