Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha bejönne egy osztálytársatok?

Figyelt kérdés
Közelednétek felé? Ha igen, hogyan? Vagy esetleg próbálnátok figyelmen kívül hagyni?

2021. ápr. 25. 04:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
81%
Hát mivel hajnal 5kor raktad ki a kérdést így biztos félnék ha bejönne csak úgy. Biztos nem közlekednék hozzá, ha már a lakásajtón bejött valószínűleg van nála valamilyen feszítő eszköz. Ha csak áll ott és nem zavar akkor aludj nyugodtan, minden más esetben a 112-t tárcsázd
2021. ápr. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
67%
Én évek óta szerelmes vagyok egy osztyálytársamba. (Alsóban amúgy "együtt voltunk egy kis ideig" persze az nen volt tul komoly xd) De ugy komolyabban idén jöttem rá, hogy én igazán szerelmes vagyok belé. Suliban sokszor beszelgettünk a korlátnál, együtt mentünk haza stb. lassan közeledtem felé, es en sokszor lattam rajta mintha érezne irántam valamit de ezt a végen mindig csak annak tudtam be, hogy en is csak egy lany vagyok a sok közül akikkel ilyen kedves stb. Meg a barátai is azt mondtak h semmi eselyem nala meg masba szerelmes, igy egyre inkabb lemondtam rola, hogy cska visszautasito visszajelzeseket kapok felole. De nehany napja ramirt egy instasztorim kapcsan (nem fontos) es o is bevallotta h szerelmes belem. Teljesen lesokkoltam, mert nem tudtam, h ez lehetseges xd. De meg nem jarunk mert azt mondta, h majd jovore visszeterunk ra (8.ban). Gondolom azert h ne legyen kinos ha szakitunk, es a tobbi osztalytarssunk is eretlenul kezelne, es egyt is ertek vele, de sztem ha jol tudjatok kezelni ha netalantan szakitanatok, akkor nem lehet belole baj :)
2021. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Kimennék.
2021. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

"majd jovore visszeterunk ra (8.ban)"

Akkor már 17 éves leszel, ő meg még csak kb. 14, ráadásul fiú... Éretlen még hozzád, nem gondolod?

2021. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!