Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok akkor is szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok akkor is szoktak szívecskés emojikat küldözgetni, ha csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel irogatok, és szokott küldözgetni szívecskés emojikat. Nem mertem még rákérdezni, nehogy valami rosszul süljön el. Szerintetek bejövök neki? Ő tetszik nekem
2021. ápr. 27. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen,én olyannál kezdeményeztem aki szivecskéket küldött,de mondta hogy csak barátként tekint rám,azt mondta hogy ez alap dolog..... Most is a semmiből szivecskével reagált a képemre,aláírta hogy wow,stb nála akarok mostmajd kezdeményezni szintén.
2021. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Másik lány"""
2021. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában megválogatom,hogy kinek küldök szivet,nehogy félre értés legyen belőle.Ha valaki kezdeményezi a szivet és nem “közömbös” vagy közelebbi viszonyban vagyunk akkor viszonzom a szivet,de amúgy nem szoktam. De szerintem azért ne akadjuk már fent ezen mert ez csak egy szív.Ez még nem jelenti azt,hogy tetszel neki.Ha neked nagyon tetszik a lány és úgy gondolod,hogy te sem vagy közömbös számára akkor kezdeményezz nála. Aki mer az nyer😉 Ha esetleg ő nem akar tőled semmit akkor se dől össze a világ.Majd találsz egy jobbat,hozzád való lányt
2021. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, de csak azoknak, akiknek meg se fordul a fejében, hogy többet lássanak bele es meg se fogalmazódik bennük ez a gondolat 😄
2021. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, van olyan baráti kapcsolat, amiben igen.
2021. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Jó hülyék ezek a p!csák. Nekem eszembe nem jutna szívecskéket küldözgetni, bár nem is vagyok tinip!csa.
2021. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen
2021. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Ismerek olyan lányt, akinek ez egy jelzés a fiú felé, de olyat is, aki minden második üzenetben használja. Önmagában ez nem jel.
2021. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

persze, kb összes fiúnak akivel beszélek küldök semmi köze ahhoz hogy bejönnek szimplán csak szeretem őket

16l

2021. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!