Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szétmentem a barátnőmmel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétmentem a barátnőmmel és nincs kinek 9gages és nemkutyás képeket küldözgetnem és megörülök bármi tipp?

Figyelt kérdés
hol találhatnék arra egy társat aki békén hagy de küldhetünk egymásnak vicces képeket xd ?

2016. máj. 7. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beteg elme :D
2016. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem maga a kapcsolati részét megbeszéltük de nem maradtunk beszélő viszonyban de nagyon rémes hogy senkinek sem tudok képeket küldözgetni xD
2016. máj. 7. 21:16
 3/11 A kérdező kommentje:
az egyik haverom pl letiltot 1 napra hogy ő ezt már nem birja xD
2016. máj. 7. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivan??
2016. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverjaid már tényleg nem bírják, küldd random embereknek :D De egy társat nehezebb lesz találni, ha csak nem az a fő szempont hogy nemkutyás képeken röhögjetek.
2016. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát olyan társat aki ezt élvezi kétlem hogy valaha is találok még szóval inkább csak egy ember kéne aki elviseli xD De kétlem hogy létezik még egy olyan jó nő mint a barátnőm volt aki ennyire elviseli a hülyeségeim :D De attól még kell valaki akinek küldhetek képeket :D
2016. máj. 7. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a mai 13-15 évesek élete. Soha nagyobb gondod ne legyen....
2016. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én elég strapabíró vagyok ilyesmiben ;) Már eléggé kiképeztek a barátaim,ismerőseim...:D

De nem tudom, hogy hol találhatnál ilyen embereket...itt gyk-en nézd a rangsort aztán írj rá egy random emberre...valamit csak vissza fog írni ;) :D

2016. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem kajak küldhetsz,imádom ezeket az oldalakat, szal emberedre akadtal :D (csak hol kuldenéd)
2016. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok, akkor miért nem küldheted ezután is neki a képeket?
2016. máj. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!