Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hanyagol el a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol el a párom?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve együtt vagyunk a párommal. De az utobbi 1 hónapban alig találkozunk.

Minden egyes nap haverokkal van, velük tölti minden idejét mostanság.

2 utcával arréb lakik csak tőlem. Mégsincs az, hogy legalább egy órára át jönne.


Mikor rá kérdezek messengeren, hogy miért csinálja ezt, akkor azt válaszolja, hogy "Kell velük is lennem. Kell a ki kapcsolódás. Te is menj ki, ne legyél antiszociális!"


Probáltam találkozni vele. Ha felhívom, akkor kinyom.


Mondtam neki, hogy menjünk el a hétvégén valahova, kettesben. Mint mikor elején voltunk a kapcsolatunknak.


Ezt válaszolta: "Most nem jó. Hétvégén a spanokkal megyek Árkádba, meg a Spanom születés napjára is meghívtak engem. De téged nem hívtak meg, szóval inkább ne gyere."


Megunt már? Vagy mi történik?


16év-lány



2021. ápr. 27. 14:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, te legyél már kicsit érettebb.

Egyrészt nem szabad megadni neki a te elérhetőségeidhez a hozzáférést.

Valtoztass jelszót.


Másrészt ez a fiú már megunt téged és csak kihasznalna.


Hagyd el, és nehogy engedd hogy visszakonyorogje magát.


Kezd új emberrel vagy lánnyal új kapcsolatot. Ennyi.

Hidd el ebben a kapcsolatban csak egyre rosszabbul fogsz járni. Mi figyelmeztettünk.

2021. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból kitűnik, hogy nagyon szereted őt, de hidd el, amit előttem is sokan írtak: tedd magad túl rajta és szakíts meg vele minden kapcsolatot és ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát. Sosem fog már Téged szeretni, akkor Te miért kapaszkodnál utána? Elszomorítottalak talán, de ez a meztelen valóság, ahogyan én ítélem meg a helyzeted.

Ffi.

2021. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a francba a haverjaivaaaaaaal.
2021. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nagyon beteg, hogy konkrétan kémkedik utánad. Én tuti szakítanék vele!
2021. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

Ó, mit kellene még tennie, hogy végre leessen neked?

Arra hiába vársz, hogy azt mondja, vége. A pasiknak ehhez nincs tökük, gyáva férgek, inkább ghostingolnak. Mint a te lovagod.

2021. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Sárkánysömör válasza:
100%

#15ös


Pont erre gondolok én is. A csávó csak leépíti a kapcsolatot és szeretné ha a lány mondaná ki, hogy utána ő állíthassa be magát áldozatnak.

Ismertem pár ilyen havert, talán még én is csináltam fiatalon, bár én nem szerettem kertelni soha inkább kiböktem.


34/F

2021. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Normalis 16 eves srac.... nem erett egy komoly kapcsolatra. Es ez nem is baj, most kieli magat, par ev mulva elkezd felnoni agyilag.

De ne pazarold ra az idod:)

2021. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
hat ilyenkor mar tobbszor is kidobtam volna sok jo pali van girrrrrl hagyd a geecibe
2021. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Sajnos több sebből is vérzik a dolog. Bunkó, távolságtartó, lekezelő és még kontrol alatt is tart. Te még nagyon szeretheted, ragaszkodsz hozzá, de amiket ő művel, azok már arra utalhatnak, hogy tényleg nincs töke kibökni, hogy már nem akar, vagy ne adj isten, van valakije.. mostmár csak megalázkodsz a szemében, ha ezek után is mennél utána. Tudom, hogy fájdalmas, de le kell zárnod ezt a kapcsolatot vele. Hidd el, ennél jobbat érdemelsz.


27/N

2021. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert megunt, gondolom
2021. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!