Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kellene, hogy zavarjon az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene, hogy zavarjon az, ha a barátom sokszor bekövet lányokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár hete jöttem össze egy sráccal. Sokszor látom, hogy bekövet instagramon random lányokat (magyarok), és visszamenőleg likeolja a képeiket. Ti mit gondoltok erről, vagy mi lehet ennek az oka? Mit kéne nekem tennem? Srácok/ lányok véleménye egyaránt érdekelne.

2021. ápr. 29. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Semmi gond nincs ezzel instan mindenki így szeret követőket, ne feltekenykedj és noj fel! Vagy barbiezz meg!
2021. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát engem fordított esetben zavarna.
2021. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mennyire randonokat? Ha osztálytársak, ismerősök akkor nem gond szerintem. Ha teljesen randomokat, az akkor is fura lenne, ha fiúkat követgetne be... Vagyis én csak ismerősöker követek. Amúgy attól függ hogy hogy áll a közösségi médiához. Ha fontos neki, akkor szerintem csak azt akarja hogy visszakövessék és sok követője legyen. Mondjuk nekem kicsit ez is fura hogy te honnan tudod hogy kiket követget? Mármint rendszeresen végignézed az ismerőseit hogy lett-e új? Mert ha igen, akkor veped is van gond. Kicsit túltolod a féltékenykedést. Amúgy max ha zavar téged mond a barátodnak, hogy ez nem esik jól.
2021. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
Üljetek le beszélgetni és ne kémkedj a barátod után. Fő hogy megbízzatok egymásban. Ha meg mással szeretne lenni akkor tovább kell lépni
2021. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Épp hogy összejöttél vele, és már az elejétől meg akar csalni. Az igen, komoly egy kapcsolat. Ő lesz a férjed. Hány gyereketek lesz?
2021. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ugyanilyen haverom, egy ugyanilyen kapcsolattal (same situation). Szerintem áss a dolgok mélyére, lehet a barátait kérdezni róla, mert azok biztosan többet tudnak róla mint te (legalábbis a rosszabbik hátteréről a dolognak, ha van.).

Ha az én haveremmel jöttél volna össze azt mondanám, hogy hagyd a francba.

2021. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért nézz rá a bejelöltek profilképére, az sokat elmond a dologról
2021. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem addig még egy követésnél, vagy like-nál nincs több ne idegesítsd rajta magad.
2021. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!