Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez zavarjon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez zavarjon?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy sráccal,de menetkozbe kiderult rola,hogy apukája cigány,a gyereken abszolut nem latszodik,se a testveren soha az eletbe meg nem mondtam volna, nagyon jol erzem vele magam,rendes, helyes,normalisan viselkedik, egyszoval tenyleg semmi nem ut ki rajta, de egy kicsit azert megis bennem van. valaki tudna nekem valami megnyugtatot mondani erre a helyzetre?:) hagyni nem akarom,mert mar kezdek tobbet erezni,meg annyit,hogy az osszes volt baratnoje magyar volt
2017. ápr. 14. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a srác normális, akkor valószínűleg a szülei is azok, elvégre ők nevelték.
2017. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
máshogy teszem fel a kérdést, ha jol erzem vele magam, ez a dolog ellenere is megeri vele megprobalni?
2017. ápr. 14. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

"Összes volt barátnője"

Szerintem te is csak a volt barátnők számát fogod gyarapítani.

És nem azért,mert félcigány.

2017. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miért?
2017. ápr. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!