Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Barátommal távkapcsolatban vagyunk és ritkán találkozunk. Az elmúlt pár hónapban valamiért nagyon féltékeny lettem, aminek azt hiszem, hogy az okát tudom, hogy mégis miből indult ki, de igazából az nem is lényeges.

A lényeg az, hogy tudom, hogy hülyeség az egész, de mégsem tudom magam túltenni rajta. Van egy lány barátja (osztálytársa), akivel egyébként csak suliban találkoznak, meg nem is igazán beszélnek tudtommal. Viszont maga az a tudat, hogy ő vele lehet és én pedig nem egyszerűen kikészít. És az eszembe sem jutott, hogy több lenne köztük, tudom, hogy ilyet nem tenne, csak szimplán az, amit az előbb említettem. Tényleg tudom, hogy hülyeség az egész, de valamiért akkor is fáj ez.. :D

Próbáltam már magamban megbeszélni ezt, meg neki is mondtam és az volt az első, hogy akkor nem fog vele beszélni, de ilyenre sosem kérném.

Szóval esetleg valami tanács, hogy hogyan tudjam ezt elfelejteni?



2021. ápr. 30. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Új pasi. Normálisat.
2021. ápr. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Először is: lány barát nem létezik egy pasinál, kivéve ha homi, mert minden srác dgni akarja a nőt. Másrészt távkapcsinak nincs értelme, mert csak idő kérdése a szakítás, ha eddig nem lett belőle semmi komoly. Harmadrészt: kevésbé jó külsejű párt kell választani, mert azt ritkábban szeretik el.. Minél jobban néz ki vki, annál valószínűbb, hogy megcsal. Pláne, ha sok lány "barátja" van. Egy nő mindig megérzi s később beigazolódik. Keress helybélit, akivel normális kapcsolatod lehet és aki nem lányokkal haverkodik hanem csak veled. És nem csak néha.
2021. ápr. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

" Harmadrészt: kevésbé jó külsejű párt kell választani, mert azt ritkábban szeretik el.. Minél jobban néz ki vki, annál valószínűbb, hogy megcsal."

Hát ez nem így van. Nekem volt egy tényleg nagyon csúnya pasim, na ő meg akart csalni. A jó pasik viszont ritkábban, mert nekik nem kell más nők után lihegni, többnyire megkapják azt, akivel elégedettek.

2021. ápr. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire át tudom érezni a helyzetedet. Barátnőmmel mi is elég messze lakunk egymástól, és tudom, hogy van olyan fiú barátja, aki sokkal több időt tud vele tölteni, mert közelebb laknak egymáshoz. Én ezt megértem, nem zavar. És lehet, hogy amit te érzel, az se féltékenység, mert bennem is inkább egy magam felé érzett düh van, amiért nem tudok annyit a barátnőmmel lenni.

Ja, és nehogy hallgass az első kettő válaszolóra. Ritka nagy hülyeséget mondanak.

2021. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

2-es válaszoló ritka nagy idióta vagy.

Nekem sok fiú barátom van de egyik sem meleg,nem akar megdugni stb 😃

A felének én szoktam segíteni csaj témában ők fordítva ugyanígy.Ezt,hogy "fIú LáNy BaRáTsÁg NeM lÉtEzIK" elkéne végre felejteni.Attol,hogy két ellenkező nemű személy barátkozik nem állatok,tudnak különbséget tenni,ha pedig te nem az a te dolgod,de ne vonj bele mindenkit!😃

2021. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápia, pszichodráma, egyéb önismereti módszerek segítenek úgy stabilizálni, hogy az agyad nem válik a saját ellenségeddé a képzelgéseivel. Első kettőnek se ártana.
2021. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!