Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már ilyen veletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Na szóval ma történt amikor utaztam a héven. Felszállt két srác és az egyik...te jó ég! Pont amire nagyon bukok, számomra a tökéletes külső.Konkrét nem tudtam róla levenni a szemem.Ráadásul kedvesen beszélt meg úgy egyébként sem túnt beképzeltnek,pedig lett volna mire...Nálam pár évvel lehetett idősebb.Szóval úgy totál lenyűgözött de nem úgy mint amikor látok valami helyes fiút és akkor gondolom, hogy jól néz ki, hanem ez az a külső amit mindig kerestem, hogy vajon mi jön be nekem a legjobban.Hát ez.De tényleg nem olyan tömeg az arca vonásai még mindig benne vannak a fejemben de nem is olyan különc látszatot keltő.Ja és nem hiszem azt, hogy akkor most összeházasodunk és vígan élük életünk végéig.Nem, sajnos tudom, hogy nem ez lesz hanem valszeg most láttam először és utoljára az életben.Olyan borzasztó érzés öntött el amikor leszállt.Ja és én okos, annyira elgondolkoztam rajta,hogy tovább mentem egy megállóval.Igen tudom milyen ügyes vagyok 😁😂 Most annyira szomorú vagyok, csak rá gondolok, pedig tudom h nem lenne szabad mert közöm sincs hozzá.Folyamatosan kattog az agyam és olyan nyomasztó, hogy biztos soha nem látom többet.Nagyon nagyon sz@r.Nem tudom felfogni, h ennyi volt.Nagy valószínűséggel még csak észre se vett ugyanis háttal ült nekem én is csak pár pillanatig láttam az arcát.Szval szomorúság.Csak ezt érzem.Kérlek, ne röhögjetek ki tényleg nagyon sz@r a szituáció.Létszíves tényleg ne.Nem volt már ilyen veletek?Ez el fog múlni?Mit tudok tenni?
2021. máj. 6. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Volt már ilyen. Erre szokták mondani, hogy szerelem első látásra.:) Ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz, nyugodtan menj oda. Kérj útbaigazítást, és ebből már elindulhat egy beszélgetés.
2021. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.Bár nem hinném, hogy meg merném csinálni 😔
2021. máj. 6. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ennyire azért nem estem még bele senkibe se, de a tömegközlekedésen (vagy csak simán az utcán sétálva) gyakran elő szokott fordulni, hogy látok nagyon szimpatikusnak tűnő ellenkező neműeket, akiket szívesen leszólítanék, de sose jut eszembe semmi rendes nyitómondat, ami természetesnek hangozna, és nem pedig tolakodónak. Így aztán általában elengedem a dolgot, utána pedig átkozom magam, hogy miért voltam már megint ilyen beszari :D
2021. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
#2 Pedig semmi sem veszíthetsz. Ha nem akar beszélgetni, akkor csak útbaigazítást kértél, ha pedig örül neked, akkor már mehet is a beszélgetés. Hidd el, ő is zavarban lesz, ha egy szép csaj odamegy hozzá.:D
2021. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen (szinte mintha én írtam volna a kérdést :D), csak nem lett volna semmi esélyem, úgyhogy meg sem próbáltam. :/
2021. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer volt már velem is ilyen. Ne aggódj el fog múlni ez az érzés.
2021. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már olyan, hogy felszálltam egy vonatra és egy rajta ülő lány rendkívül megtetszett, de félem akkor még odamenni hozzá, emiatt ugyanezt éreztem amit Te most. Aztán egy évre rá ugyanígy vonattal utaztam, és akkor is láttam egy lányt aki nagyon megtetszett. Tudtam, hogy ott az esély és hogy úgy is megbánnám, emiatt odaültem hozzá beszélni, utána ráírtam és sokat beszélgettünk. :D

Szóval megértem hogy elkeseredtél emiatt, levonhatod a tanulságot, ha legközelebb ilyen lenne, ne félj odamenni! :D De emiatt ne érezd magad rosszul, sok helyes és neked megfelelő fiúval fogsz még talalkozni biztos :D

F

2021. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oks, köszi a válaszokat!:) Igen, ez most nem túl jó érzés, úgyhogy következőre csakazértis oda fogok menni, hogy aztán utána ne érezzem ezt. :D Nagyon remélem, hogy fogok még hasonló fiúval találkozni mert akik most "nyomulnak" ők, hát...nekem nem éppen tetszenek. Szóval nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat, és akkor reménykedek benne, hogy elmúlik ez az érzés, meg...mit hoz a jövő! :) (És megpróbálok nem gondolni a fiúra, akinek még a nevét sem tudom :/)
2021. máj. 7. 08:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az ember, aki annyira irigykedik, hogy majdnem az összes választ lepontozta?
2021. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom 🤷‍♀️ Én mindegyikre nyomtam a zöldet.
2021. máj. 7. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!