Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom egyetemista. Kb. 1 éve ismerjük egymást. Sajnos nagyon elfoglalt úgy 0-24ben, amit a beszélgetéseinken is érzekelek. Azt mondta nem tud mit tenni azzal, hogy ennyi ideje jut rám, és hogy ez egy ilyen időszak, így muszáj kibírnunk. Csak ez megy már hónapok óta. Hiába várom a nyarat is, dolgozni fog reggeltől estig és nem tudom hogy kerülhetnék közelebb hozza. Azt érzem kezdem elveszíteni ot… Nagyon szeretem ot es nem szeretnem elveszíteni, de egyre kevésbé érzem magam fontosnak.

El kellene engednem őt vagy csak várni?


2021. máj. 8. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem szívesen mondom ezt, de ha ennyire nincs ideje rád, hiába szereted, ennek hosszú távon sok értelme nincs...
2021. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Hát én azért még nem földelném el a kapcsolatot.

Amikor huzamosabb időt együtt töltünk valakivel, majd ez hirtelen nagyon lecsökken, akkor sokkal rosszabbnak érezzük a hiányát és a kiesett foglalkozás mennyiséget.

Közben pedig mi, nők, hajlamosak vagyunk néhány dolgot túldramatizálni. Gondoljunk csak bele, hogy mennyi energiát, figyelmet, tanulást igényel az egyetem, közben mondjuk dolgozni, takarítani vagy egy háztartást vinni, mégis, párok tömkelege túléli ezt. Ti is túl tudjátok, csak rengeteg türelem kell, megértés és még több türelem.

2021. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Egyetemistaként mondom, pláne most vizsgaidőszak előtt, hogy ez az időszak nekünk k.o. és annak örülünk, ha magunkra jut 2 perc.

Én még szerencsésebb vagyok, mert nincs ebben a szemeszterben sok vizsgám, de előzőben 8 szóbeli vizsgám volt 3 hét alatt. Az gyilkos, lehet a barátod is hasonlóban van.

A munkával kapcsolatban meg nem hiszem hogy hétfőtől vasárnapig 0-24-ben nyomja, hétvégén csak lesz ideje rád.

Én se temetném az egészet, de fel kell készülnöd, hogy felnőttként se tudja otthagyni a munkáját, mert neked szeretet kell.

Mindennek megvan a maga ideje. Amikor veled foglalkozik akkor úgy érzed hogy csak te vagy neki, akkor ne érezz ilyen butaságokat.

20/F

2021. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!