Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden nap újra összetörik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap újra összetörik a szívem, mitől lesz jobb?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy osztálytársammal majdnem egy évig, én nagyon szerelmes voltam belé. Majd szeptemberben jött egy új lány az osztályba, ott már éreztem h nincsen minden rendben, és valóban két hónapon belül tönkre ment a kapcsolatunk. A srác részben éretlen volt, de már akkoris szerintem tetszett neki a csaj. Utána hat hónapig online tanultunk én próbáltam továbblépni de nem nagyon ment. Áprilisban összebarátkoztam azzal az új lány osztálytárssal aki azóta is nagyon jó barátságban van az exemmel. Nos ez óriási hiba volt. Most megint jelenléti van és már a határán vannak h összejöjjenek. Csak bámultam ahogy ölelik egymást. Exem arra a lányra hajt akiről anno mondta h nem számít semmit, ne féljek. Én ezt nem bírom idegileg de nem maradhatok ki emiatt a suliból, pedig nagyon fáj. Persze próbálom elterelni a figyelmemet de semmi sem működik sokáig

Bárkinek bármi tanácsa van?

(Azt tudom h nem éri meg miattuk sírni stb mégis nagyon nagyon fáj)

18/L



2021. máj. 11. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Majd találsz egy normálisat!


Valami ilyesmit kéne írni, de ez egy nagy hazugság lenne!4x próbáltam normális párkapcsolatot keresni, de mind a 4x az lett a vége, hogy vagy megcsalt a csaj vagy csak kihasznált.... Most ott tartok, hogy jó ez így ahogy van, nem fogom magamat tönkre tenni idegileg!Mai világban nincs normális lány aki tényleg normális lenne.Haveroknál látom, hogy 1-2 hónapig van kapcsolat aztán egyik este úgy jön, hogy már nincs, mert dobta a csajt vagy dobták. Annak meg nincs értelme, hogy pár hónapig rózsaszín felhő aztán utána meg rád se tud nézni a csaj/pasi. Exemet látom majdnem minden héten, akkor mindig oda akarok menni, de valamiért elfut... :D Talán azért mert hazudott a barátainak meg a családjának, hogy én bántalmaztam! Fura világot élünk.

24/F

2021. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is csak azt tudnám mondani, hogy próbálj meg másra koncentrálni. Azért is mutasd meg neki, hogy erős vagy és nélküle is megvagy. Sokszor ezt a szitut élvezni is szokták, hogy a másiknak ezzel szomorúságot okoznak. Próbálj meg te is más fiúkkal is beszélgetni vagy bármit csak ne mutasd ki nekik, hogy ez neked rosszul esik. Ha végképp nem megy akkor én tuti megmondanám nekik, hogy legyenek rám tekintettel és ne előttem enyelegjenek..ráérnek sulin kívül is. Az én osztályomban annó pont nem voltak nyitottak se fiúk se lányok a kapcsolatokra osztályon belül, hogy az ilyesmi ne forduljon elő. Mindenkinek más osztályba volt kapcsolata, ha volt. Vagy ha ki is alakult valami akkor is csak végzősként jöttek össze. 24/L
2021. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Lépj túl rajta, hagy legyenek boldogok együtt, keress egy másik fiút aki szeret, és te is szereted őt. Persze mondani könnyű, de próbálj nem velük foglalkozni, tudom, hogy szar, ismerem én is ezt az érzést, de tovább kell lépni.

21/F

2021. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon tetszik egy lány az osztályból. A-ba járok. A B-ben megtetszett neki egy másik fiú, akivel én azóta barátságot kötöttem. Nem tudom én sem, hogy lépjek túl rajta... mostanában verseket írok, és sokat zongorázok. Így gondolok kettőnk soha-megnemvalósuló párkapcsolatára :(
2021. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 today.tomorrow. válasza:
100%

Mivel 18 éves vagy, gondolom most érettségiztek. Mission impossible, de próbálj meg a tanulásra koncentrálni, mert szó szerint most dől el a jövőd. Nem tudom, hogy ki hova ment közületek továbbtanulni, de ha nem ugyanarra az egyetemre mentek, vagy szakmára akkor elsodor titeket az élet. Jön a nyár, kinyitnak a szórakozóhelyek,és idővel el fogod felejteni. Tudom, hogy kemény ezeket olvasni meg átélni, de ez lesz a legjobb neked. Az egyetemen már vannak komolyabb fiúk is, akik nem fordulnak meg minden szoknya után, hanem kitartanak egy lány mellett.

Fel a fejjel!

2021. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ha most érettségiznénk akkor nem nagyon látnám őket és nem is zavarna hiszen jövőre egyetem lenne. De 11.esek vagyunk, alig pár napja vagyok 18
2021. máj. 14. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, velem is ez volt. Keress más, érettebb fiút, aki nem csak meg egy könnyen. Hagyjad őt, keress mást! Írd ki egy naplóba minden bajodat! Jót fog tenni hidd el! Én is ezt csináltam, és sikerült. Hajrá! És további sok kitartást a sulihoz!
2021. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!