Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok mindig azt mondják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mindig azt mondják hogy fontos egy fiúnak a jó humor, magabiztosság, stb. De egy lány mit tesz értünk? Mi nekünk elég annyi hogy normális legyen, őszinte, és hőséges

Figyelt kérdés
(Belsőleg, szóval ne hozzátok fel a szülés támát meg ilyenek mert az egy teljesen más dolog. Amúgyse akarok pulyát)

2021. máj. 11. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szeretetet, és gondoskodást add.
2021. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez egy kapcsolatban alap nőnél&férfinál is. De ha egy lány elvárja hogy jó humora legyen, akkor neki is jó humora van?
2021. máj. 11. 18:15
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Akkor megkérdezem. Mit szeretnél, mit tegyen érted egy lány?
2021. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Legyen őszinte normális hűséges. És ez nem csak a lányokra tartozik, ahogy fentebb is leírtam..
2021. máj. 11. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt kérdeztem, hanem hogy, “ Mit szeretnél, mit tegyen érted egy lány?”, ez is volt a kérdésed, hogy “ De egy lány mit tesz értünk?” Szóval mit szeretnél mit tegyen érted egy lány?
2021. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
????? Ha neked nem elég ennyi akkor ne elégedj meg ennyivel. Várd el ,hogy céltudatos , okos ,vicces , együttérző, törődő,kedves stb... legyen.
2021. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

A lányok kifejezetten a szülést, családgondozást ajánlják, ami elég komoly dolog.

Neked meg bizonyítanod kell, hogy képes vagy eltartani és megvédeni, illetve ezt is akarod.

2021. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 gyereket nem akarok szóval... :D de fent is leírtam.
2021. máj. 14. 10:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudom, de attól még ez alapján mennek a döntések!

És ezen se te, se más nem tud változtatni.

2021. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek elvárások, ami minden embernek van. Neked is elvárás az hogy legyen a lány hűséges,normális, őszinte. Akkor ennyi erővel te mit teszel érte?

Vannak normális hűséges lányok csak ritka, főleg a fiatalok körében mivel komolytalan a többség. (Ami a fiúkra is jellemző)

2021. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!