Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Volt már hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Volt már hasonló veletek?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve nincs barátnőm és most úgy tűnik végre találtam egy lányt akivel össze jöhetne a dolog

Na és itt jön a bibi hogy én egy éve nem csókolóztam akivel eddig csókolóztam mind azt mondtád jól csókolok de félek hogy "elfelejtettem" hogy kell.

Ha ti a helyeben lennétek mit csinálnátok? Vagy aki volt már így annak jött reflexből mit hogy kell csinálni?

Köszi a tanácsokat



2021. máj. 11. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Először is igen reflexből jön.

Másodszor is ha ezt a kérdést fel kell tenned azt is el tudom képzelni rólad hogy életedben nem smároltál.

2021. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem lehet elfelejteni, reflexből jön. Olyan, mint a biciklizés.:)
2021. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.Köszi a választ🤜🤛


1.kérdeztem valamit miért kell egyből támadni? megtörtént velem valami ami még soha és mivel nem tapasztaltam még ilyet megkérdeztem mert nemtudtam mi van. De remélem kiverted a kommentedre és jól vagy😊

2021. máj. 11. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan amúgy ettől félek :D szerintem azért ki lehet jönni a gyakorlatból, főleg mindenki máshogy csókol. De tök mindegy hamar meglehet szokni szerintem egymást.
2021. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejtetted el, meg amúgy is: ha valakivel eljutsz oda, hogy csókolóztok, pont nem az lesz a lényeg, hogy mennyire vagy ‘profi’.
2021. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!