Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá egy srácra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy srácra?

Figyelt kérdés
Már egy ideje látásból ismerem és mostanában nagyon sokat találkozom vele mivel az apukám az ő szüleinek a könyvelője.Igazából személyesen nem ismerem nem is szoktunk beszélni csak ez által szoktam vele találkozni igazából fogalmam sincs ,hogy milyen indokkal tudnék ráírni nem egy egyszerű ,,sziával’’szeretnék hanem valami kreatív szöveggel egyébként egy nagyon intelligens és komoly srácról van szó ezért sem szeretnék egy egyszerű dolgot írni valami olyat szeretnék amivel felkeltem az èrdeklődését magam felé

2021. máj. 11. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak jelöld be valahol és akkor várj ír e vagy sem.

Én inkább kivárnám az élőben való első beszélgetést😁

2021. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsére mi férfiak nem olyanok vagyunk mint a nők, hogy matekozni kell mi tetszik egy beszélgetésnél meg mi nem elsőre. Egy sima köszönés is elég nem kell túl agyalni...
2021. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk tegyél fel egy kérdést a hobbijával kapcsolatban, vagy valamiről, amiről véleménye van véleménye, tapasztalata. Csak sima bejelölést nem ajánlom, engem is sokan bejelölnek, aztán ennyi, én nem írok neki, ha nem akarok semmit.
2021. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, apunak kéne még egy számla...
2021. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!