Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor ez most mi? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most mi? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy ellentétes nemű barátom, nevezzük Pistikének. Pistikével sokat szoktunk beszélgetni, de inkább online. Azonban. Amit nem értek: Pistikének szoktak elejtett bókjai lenni (pl hogy szerinte én szép vagyok, stb.), de közben meg azt állítja magáról hogy van barátnője. Olyat is mondott már, hogy én kedves vagyok, szép vagyok, és szerinte jó feleség lennék bárkinek.

De kérdem én.... Akkor most mi van? Tetszem neki, vagy csak barátság?


Bocsi a kategóriáért, én nem pont ezt akartam megadni, de olyat ami találó lett volna nem találtam



2021. máj. 24. 09:35
 1/7 anonim válasza:
54%
hát igazából ha barátok vagytok és azt mondta hogy van neki barátnője akkor lehet hogy csak szépen jelezni szeretné hogy te jóbb csaj vagy mint a másik valószínű hogy tetszel neki de ha okosan akarsz cselekedni akkor ha beszéltek kérdez rá hogy most mi van ....ennek több oka is lehet nekem is voltak fiú ismerőseim/barátaim akik bókoltak nekem de nem tetszettem nekik csak a mai fiúk ezt nagyon szeretik hogy magukba bolondítják a lány és utána meg nem volt értelme ...tudom kicsit bonyolultan írtam le sorry de tényleg kérdezd meg az a legjobb ! :)
2021. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
1 es szoval megrakott ?
2021. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz barátok vagytok, akkor csak baráti kedvesség. Ha amolyan "átlagos" az ismerettségetek, akkor simán lehet, hogy belédszeretett. Az is lehet, hogy igazából nincs barátnője, viszont ezzel az állítással akarja bizonyítani, hogy kapcsolatban is megállja a helyét.
2021. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. máj. 24. 12:45
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
77%
Nekem van feleségem, aki igen jól főz. Ettől függetlenül meg szoktam dicsérni a szomszédasszony főztjét is, ha hoz nekem pl egy tányér birkapörköltet. És akkor mi van? Senki nem ért félre semmit.
2021. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Valószínű, hogy az lehet, amit az utolsó a 6-os írt.


Attól, hogy van valakije még másokat dicsérhet és búzdíthat.

2021. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van
2021. máj. 26. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!