Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be egy lánynak hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Nem szeretném csak úgy leírni neki, mert az számomra személytelen és nem tudom hogyan mondjam el neki

Illetve félek attól mi lesz ha ő nem viszonozza a dolgot

Légyszi tényleg csak normálisk írjanak



2021. máj. 29. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elobb kezdj el ismerkedni vele.


Ne csak ugy raronts hogy "szerelmes vagyok beled" *cupp cupp*.


Azert szerintem te sem akarsz nagyot koppanni.


Kezdj el ismerkedni vele, ismerd meg aztan ha ugy jon, hogy ugy erzed o is viszonozza az erdeklodest meg a vonzodast akkor elkezdheted vinni magasabb szintre a leendo kapcsolatot.

2021. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom hogy ha letámadod egy ilyen szerelmes vagyok beléd dumával akkor nem hogy vissza fog utasítani de még kerülni is fog.

Először ismerd meg jobban, beszélgess vele sokat, miket szeret csinálni, érdeklődj milyen napja volt, hogy van stb. és próbálj meg vele minél több időt tölteni személyesen, ne a messengeren meg az instán. Hívd el fagyizni, sétálni, mekizni stb. Akkor fog kiderülni hogy összeillenétek-e és hogy csak barátként tekint-e rád és hogy nyitott lenne-e arra hogy összejöjjön veled aztán majd magától alakul a dolog. De akkor se ilyeszd el ezzel a "szerelmet akarok vallani neked" attitűddel.

2021. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel, ne akarj mindjárt az ásó, kapa, nagyharang fejezethez ugorni, szépen lassan kell haladni lépésről lépésre. Először kezdj el vele beszélgetni, aztán elhívhatod randira/randikra, aztán ha jól alakulnak a dolgok, akkor mindezek után talán jöhet a "szeretlek + legyél a barátnőm" téma.
2021. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ne féljetek a visszautasitástol fiuk!

Jobb megmondani meki mint hallgatni orokre !

Mond meg lehet hogy tetszel neki!

Legfeljebb meg mondja hogx nem te vagy neki az álom pasija tudni fogod es kész ha meg szetet akor orulj

Ha nem szeret es kozli veled tudod fájni fog nehez lesz a felejtes de legalabb tudni fogod

Bocs a helyesiraserr

2021. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
#4 Gondolom te nő vagy...
2021. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja csak h tisztázzuk a dolgokat már 5 éve ismerem😅
2021. máj. 29. 14:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 5 éve ismered, akkor ez simán fog menni. Először is beszélgess vele sokat! Írj rá! Ha sokat irogatsz neki, akkor jó eséllyel beléd szeret. Hívd el kettesben beszélgetni!

Ha már úgy érzed, hogy szeret téged, akkor mondd el neki úgy, hogy

" Barátok vagyunk?" Ha azt mondja, hogy igen, akkor így folytasd:

" Tudod, én barátságnál kicsit többet érzek irántad. " És itt van az, hogy vagy jól sikerül, vagy nem.

Mindenki fél a visszautasítástól. Az emberek nagy részét már legalább egyszer visszautasították. Ha visszautasít, akkor ennyi. Továbbra is barátok lesztek. Ha valóban legalább barátságot érez irántad, akkor nem mondja el mindenkinek ezt az egészet.

Ha megszerzed, akkor pedig sok boldogságot!

Amíg nem szerzed meg, addig pedig sok hajrá!!!😁😁😁

2021. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
42%
Sehogy ne mondd el. Inkább tegyél róla, hogy ő is az legyen. Ha már 5 éve ismered, akkor tudod, mik az elvárásai, innen meg csak rajtad múlik, hogy meg is felelj ezeknek.
2021. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

8-as


Szerintem nem jo otlet felvenni egy szerepet azert hogy megszerezzunk valakit.


Magunk alatt vagjuk a fat vele.


Nyilvan 5 ev alatt valamiert nem jottek ossze.

2021. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8


Nem megváltozni akarok csak elmondani neki mit érzek iránta.


És köszi mindenkinek a válaszokat! Adott egy kis önbizalmat😅

2021. jún. 2. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!