Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak barátilag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátilag gondol rám?

Figyelt kérdés

Igaz hogy vicces szövegkörnyezetben hangzott el, de a legjobb fiú barátommal a csókról beszéltünk, hogy mit nem mernénk megcsókolni és ő a farkára mutatott lefelé hogy azt meg merném-e csókolni. Barátságba belefér ilyesmi vagy máshogyan is elképzel ez a srác?



17/L



2021. máj. 31. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szexelne veled.
2021. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé nyíltan jelezte a szándékait. Én csak akkor csinálnék ilyesmit lány baráttal, ha szeretnék vele szexuális tevékenységet végezni.:)
2021. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi fer bele amennyit te engedsz/akarsz.
2021. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Fiú-lány barátság... durva hogy van aki hisz ebben
2021. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
0%

Hát képzeld nekem van lány barátom és igen is jóban vagyunk. Soha nem is akartunk egymástól semmit, és ezt meg is beszéltük egymással. Főleg nekem más tetszik.

16F

2021. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
5, aha... Persze
2021. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!