Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem ? Ma mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem ? Ma mikor kirándultunk az osztállyal ès játszottunk akkor engem nèzett sokat röhögünk mindenki tudja hogy szeretem azt mondta :Mivan ha mègis ... Majd mondta ha nem csúszok le a csúszdák mert játszottunk akkor nem fog szeretni .

Figyelt kérdés
De mègis azt mondta nem szeret (esküdött) de egyszer ezeket mondta : Bolond vagy ès ez nekem bejön, leültek kèz a kèzben, Jelei: nèz, hülyèskedik , mindig ideges ha szerelemről van szó, vèletlen èrinkezès nem zavarja . A barátnőmnek mondta tetszem neki nem akar össze jönni (mèg) meg mikor mondta neki hogy szeretem nem mondta hogy utál nem is szokta nagyon tegnap dobált bottal (viccből) ès akkor is teljesen a szemembe nèzett . Szerintetek ètez valamit ?
2021. jún. 4. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hanyadikos vagy? 4?
2021. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem max 8 éves vagy
2021. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kaphatnèk rendes válaszokat köszi
2021. jún. 5. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Lennél kevésbe flegma, jó helyesírással rendelkező személyiség? Köszi :D


Erre nem lehet mit írni...mind a ketten megérdemlitek egymást.

2021. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/4 ez legalább normális .
2021. jún. 5. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

most vagy én vagyok hülye, de már a kérdést sem értem.

Szerintem tanulj meg írni....

(nem gonoszságból)

2021. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csillagom nem hiszem hogy szerelmes beléd. Ha az lenne akkor már lépett volna. Ha a ,,jelek" összezavartak akkor elmesélem hogy nekem is van egy osztálytársam aki full kretén. Egyszer beteg voltam és valahonnan szült egy locsolókannát (a mai napig sem tudom honnan szerezte) hogy megtudjon öntözni... Aztán megfogta kibaszta a cuccaimat a teremből. Utána meg csodálkozik hogy piros lett a nyaka. BTW. sztem nem szerelmes beléd csak viccelődik, szórakozik. De Gyakorira nem 16 év a korhatár?
2021. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád a kérdést újra, kevesebb helyesírással és emberi érthető nyelven? Akkor tudnánk rá válaszolni....
2021. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!