Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nem normális ha úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem normális ha úgy érzem nekem nem lesz örökre ő elég? 18L

Figyelt kérdés

Szóval most jöttünk össze a napokban a 3. barátommal. Az elsővel 2 évig voltunk együtt. A másodikkal fél évig.

A mostanival két hete ismerkedtem meg. Nagyon rendes, kedves, figyelmes. Részemről még biztosan nem beszélhetünk szerelemről, max vonzalomról.


Az az igazság, hogy hiába akarom vele a kapcsolatot, nem érzem azt, hogy meg tudnék állapodni vagy maradni örökre mellette.

Mellette és előtte is írogattak fiúk, egyikkel azért nem jöttem össze mert túl rosszban, néhányat meg túl jónak tartottam a jelenlegi önmagamhoz.


Nagyon félek tőle, hogy esetleg nem a megfelelő ember mellett fogom leélni az életem.


Gyerekesnek tűnhet ez az egész. Abban sem vagyok biztos, hogy jó ötlet volt össze jönni vele.


Mennyi időt adjak magunknak?

Úgy értem várnék és ha még x időn belül is ilyen érzések lennének bennem akkor szakítanék vele. Mennyi legyen az az idő?


Normálisak ezek az érzések?



2018. ápr. 11. 01:23
1 2
 1/14 Mádár0218 ***** válasza:
80%

Ha úgy érzed, nem leszel vele meg a jövőben szakíts vele, minél tovább húzod az időt annál inkább beléd fog szeretni, ha szeret.


De ha úgy véled, hogy még még azért lehet valami adj neki 2-3 hetet max 1 hónapot, de annál ne többet.


Ha tényleg úgy érzed nem megy a dolog, akkor ne hitegesd és nincs mód arra, hogy ne bánts meg mond egyenesen meg neki, hogy nem fog menni.


19/F

2018. ápr. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem muszáj együtt lenned vele

Normálisak az érzéseid

Egy esélyt azért adhatsz ennek az egésznek, de ha már az elején így vagy vele, akkor tényleg nem biztos hogy jó halogatni a dolgot.

2018. ápr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
18 évesen nem kell örökre együttmaradni senkivel, de azért az intő jel, ha már az elején ezt érzed. Így nem sok értelme van belevágni, de ha van hozzá türelmed, még varhatsz pár hetet, hogy mi sül ki ebből.
2018. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Két hét alatt össze jonni valakivel???

Nem is ismered,egy majdnem idegennel jöttél össze...

2018. ápr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Én eleve nem jövök össze olyannal akinél ilyen érzéseim támadnak, nem fogok langyos fosban tengődni még 2 hetet sem.

Egyébként persze hogy normális, mindenkivel nem működhet a kémia, nem is kell főleg nem 18 évesen ne erőszakold meg magad ha nem érzed amit kellene hagyd ott mert lehet ő meg megszeret aztán mások érzéseivel nem szép dolog játszani.

2018. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Miss Endzsi ***** válasza:
32%

" Két hét alatt össze jonni valakivel???

Nem is ismered,egy majdnem idegennel jöttél össze..."


Én a barátommal az első nap jött össze, azóta együtt vagyunk több, mint fél éve.

21/L

2018. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Kis lany vagy meg.. szerintem neked nem valo parkapcsolat egyenlore , mivel szandekaidat sem arulod el a fiuknak , hogy nem vagysz komoly kapcsolatra sot ezt is erzed.. a legrosszabb amikor meg ugy is adja elo a no hogy jaj de szeretlek 1 honap mulva meg dob masert.. na es akkor a fiuk a gcik.. hm
2018. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve baromság olyannal összejönni, akivel tudod, hogy úgysem lesz hosszútávú. Ezzel neki lesz csak rossz. Szakits vele minél hamarabb.
2018. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Attól még nem követendő példa....
2018. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Yoda m. ***** válasza:

#6: azt hittem, a végére azt írod: fél évszázada... A te korodban 1/2 év együttlét, úgy értem együtt élés(!) függetlenül minden rokontól... még úgy sem sok idő. Pláne kevés, ha csak úgy vagytok együtt, hogy "jártok" egymással... Lakva ismered meg partnered, de azt is csak akkor, amikor 'szarban-bajban' vagytok. Ameddig minden 'happy', addig legtöbbször csak "játszik" az ember... színházat, melodrámát, szappanoperát...


Tisztelt Kérdező!


Javaslatom: Ne is törd a fejed ilyeneken, hogy miket érzel vele kapcsolatban... Érezd mélyen át azt, amit éppen érzel, de NE gondolkodj felőle. Ne járjon, kattogjon az agyad, h. vajon mi lesz veled, vagy vele (veletek) 10-20 év múlva... Nem lehet tudni, mit hoz a jövő... Bármi történhet. Így hát ne spekulálj a jövő felől, mert az pusztán csak előrevetített kép, tehát illúzió. Ami (rém)képeket előrevetítesz, azt meg a múltad ihleti, nem a jelened.

Félsz, persze. Ki nem fél. Én is féltem, sokáig... de aztán rá kellett jönnöm, a félelem az rossz tanácsadó. Csupa negatív képeket generál, vetít előre...


Legyen önbizalmad! (Jelenleg -úgy tűnik- nincs túl sok.)

Először is legyél magadhoz őszinte. Ha már elég őszinte vagy, az jó, az megnyugtató.

Másodszor pedig, bármi is jut eszedbe, bármit is gondolsz, bármit is hibázol... NE SZÉGYELLD. Arra gondolj: Nem vagy Tökéletes! (Igaz, nem is leszel, de egyre tökéletesebb, jobb az lehetsz)

Ha nyugodt vagy, akkor eltűnődhetsz a jelened felől, a jövőd, sőt jövőtök felől. A tűnődés az nem gondolkodás, kattogás az agyban... Amikor elég mélyen eltűnődsz, az olyan, mint a relaxálás, mint a jóga, mint a meditáció... Ellazít, nyugtat, s távol tart minden lényegtelen, hülye gondolatot.


Egyáltalán nem gyerekes ez az érzésed, gondolatod, gondod a Te korodban. (10-20 év múlva már másként fogalmaznék)

Ne is akarj biztos lenni valamiben... hiszen biztos nem lehetsz semmiben. (csak a test elporladásában.)


Időt adni magadnak? Igaz, sokan teszik ezt, de időt adni-> magadnak... ez azt jelenti, hogy egy bizonyos idő elteltétől várod a megváltást, a boldogító igent, vagy nem-et.


Attól meg végképp ne félj (már most), hogy életed végéig olyan valakivel kéne leélni életed, akivel meg már AKKOR MAJD nem szeretnél. Az megint csak a JÖVŐ. Nem tudhatod, mit hoz sorsod... ezért mondtam, NE SPEKULÁLJ!


Végül: Időt... no, tehát annyit adjál magadnak, amennyit jól esik. Ne határozd meg előre. Amennyiben eleget tűnődsz, meditálsz, úgyis fogod érezni: itt az idő. De, akkor viszont lépd meg azt, amit helyesnek gondoltál. Bármi is legyen az. Ne tipródj azon: - óhhh..vajon mit fog gondolni...


Ezek csak javaslatok, de végül is persze úgy lesz, ahogyan Te döntesz.


Az ERŐ legyen Veled!

2018. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!