Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális ha most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donteskeptelenseg) kérdése:

Szerintetek normális ha most ezt érzem?

Figyelt kérdés
A barátommal kb másfél hónapja vagyunk együtt, előtte nagyonnagyon sokat randiztunk hónapokig, egyszer el is utasítottam, de végül és is elkezdtem érezni valamit, szóval amikor vele vagyok iszonyú jó minden, nagyon élvezem a társaságát, főleg ha csak kettesben vagyunk, tudunk beszélgetni... viszont engem az új dolgok kissé megijesztenek és elbizonytalanodok. Sokat fantáziálok meg gondolok rá, ha nem vagyunk együtt, de van hogy egyátalán nem hiányzik, és nem az van bennem bogy hű végre legyek vele, viszont amikor együtt vagyunk minden jó. Nekem ez az első kapcsolatom, nem érzem, hogy szerelmes lennék, de már most is sokat fejlődtünk, tehát úgy gondolom még lehetek az. Szerintetek fokozódhatnak bennem az érzések, illetve normális az ha nem arra vágyom, hogy folyton vele legyek?

2019. febr. 15. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy fokozódnak az érzelmek. És mindig kell énidő, így az se baj, ha nem vágysz folyamatosan rá.
2019. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, sőt ajánlatos is, hogy így alakuljon ki egy kapcsolat, nem pedig hebehurgya módon egymásnak rohanni! Idővel majd eldöntitek, hogyan tovább. Ha valamelyikőtök megszakítja, a másiknak bizonyára nagyon fog fájni, de hát - ez van. Ez a párkeresés módja!
2019. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!