Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már több éve elég jó barátok vagyunk. Sokat beszélgetünk mivel hasonló a személyiségünk és elég jól elvagyunk. Nagyjából fél éve elkezdtem iránta többet érezni mint szimpla barátság,de egy ideig nem igazán foglalkoztam vele, mert majd elmúlik de ez nem így történt. Egyre erősebben érzem ezt az egészet. Csak az a probléma hogy ez az egész nem hagy nyugodni, alig alszom és egész nap ezen idegeskedem. Ott tartok hogy rá sem merek írni pedig ez régen simán ment. Jó lenne vele találkozni de ez sem megoldható mert nem egy városban lakunk és sajnos már nem is egy iskolába járunk. Nem szeretném elveszteni mert nagyon szeretem de úgy érzem szeretnék bele szerelmes lenni. Valaki esetleg tud tanácsot adni?

#barát #szerelem #iskola #Crush #legjobbfúbarát
2021. jún. 12. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ez volt velem is 1-2 éve. Én nem mertem elmondani neki, és azóta 4 hónapja barátnője lett. Ritka rossz érzés. De ez van. Tanulj a hibámból és te inkább mondd el neki, mert ilyenkor már késő bánat. Néha vigasztalom magamat azzal, hogy már kezdek kiszeretni belőle, de sajnos nem ez az igazság. :(


17/l

2021. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%
ez velem is dettó megtörtént. 2-szer is. mindenképp mondd el neki, mert ha nem mondod továbbá sem fogsz tudni vele beszélni. kitartást <3
2021. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Figyelj!

Szerintem egyértelmű:

Mond meg neki, hogy szereted mert külömben semmi értelme a szenvedésednek és egyébként úgy halottam, hogy akit töbször látsz rég ismered szebbnek lát és lehet hogy kölcsönös.

Meg nekem is volt sokszor olyan, hogy bejöttem valakinek és megtudtam és utána szebbnek láttam meg láttam a lehetőséget.Vállad be szerintem!!!🙂🙂🙂🤜🤛⚡⚡

2021. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!