Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tereljem el a figyelmem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tereljem el a figyelmem a bátyám barátnőjéről?

Figyelt kérdés
Már teljesen kikészülök lassan. Totál bele vagyok esve a bátyám barátnőjébe, gyönyörű lány és jószívű is. Egyébként 16 éves a lány, a bátyám 19, én 17 éves vagyok. Nagyon féltékeny vagyok rájuk, és most is együtt vannak, mert a lány átjött hozzánk, itt vannak a másik szobába. Néha elkap az idegroham és beleverek a falba vagy ilyenek mert megöl a féltékenység annyira tetszik az a lány. Sírni tudnék most is. Kérlek segítsetek mit csináljak? 17F

2021. jún. 13. 21:13
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerezz te is egy csajt, az talán elterelné a figyelmedet..mást nem tudok, talán még az ha nálatok van akkor menj el a haverokkal valahova vagy menj át egy barátodhoz. Mert így sajnos bele fogsz bolondulni..
2021. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Neked, hogy esne fordított helyzetben? Van egy csajod, nálatok alszik, bátyád meg ott vergődik a csajodra a másik szobában. Fejezd ezt be, nagyon gáz!
2021. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Kérdezd meg a lányt, nincs-e egy húga? ;-)

Aki remélhetőleg hasonlóan csinos, hasonlóan jólelkű, netán még az ízlése is hasonló, mint a nővérének.

2021. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Forgassátok meg ketten egyszerre.
2021. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csicuki ***** válasza:
100%
Beszélgess valakivel aki eltereli a gondolataidat aztán idővel találsz majd magadnak valakit
2021. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A harmás nem mondott hülyeséget! Bármi veled egy korú lány rokon megteszi.
2021. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik nőt... Több milliárd van, miért pont a tesód nője kell?
2021. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le a farkad, mindenki jó járna.
2021. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

elég beteges vagy!

szerintem fordulj szakemberhez az agyi problámáddal , mert ez nagyon nem normális !

2021. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!