Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jonapot! .27 éves lánynak...

Kiváncsifáncsi10 kérdése:

Jonapot! .27 éves lánynak sajnos nincs párja barátja söt barátnöje és munkahelye sem. A munkahelyen figyelme nem kielágitö éjjel nappal az utcákat járja. Kérdésem mi a javaslata hova forduljunk segitségért? Maradok tisztelettel várom válasszát!

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
27 évesen már felnőtt nő. Nem tudom, hogy szülő vagy ki írta ki ezt a kérdést, de én ilyen esetben nem támogatnám tovább. Persze, hogy nem csinál semmit ha megkap mindent, nincs rászorulva a munkára.
2016. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiaterhez.
2016. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eloszor azt irja, hogy nincs munkahelye, aztan azt, hogy minkahelyen a figyelme nem kielegito. Most akkor mi van? Mi a peoblema? Felnott norol van szo, az o dolga kulonben is.
2016. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért nincs már munkahelye, mert nem tudott koncentrálni. Első, szerintem a 27 éves nőnek pszichés baja van, ha nem támogatják, csak rosszabb lesz!


Kedves Kérdező!

Ezen az oldalon nem szakértők válaszolnak, bár van rá esély, hogy belefut egybe véletlenül, de egyébként teljesen átlagemberek válaszolják meg a kérdéseket egymásnak. Én például egy 21 éves egyetemista lány vagyok, aki egy multicég irodáján dolgozik. Épp annyira értek a lélekhez, mint Ön. A másodikkal értek egyet, aki azt tanácsolta, forduljanak pszichiáterhez. Létezik tb által finanszírozott pszichiáter is, érdeklődjön a háziorvosánál.

Illetve az Interneten is vannak oldalak, ahol szakértők válaszolnak a beküldött e-mailekre, ilyen például a webbeteg.hu, de ez díjköteles, ingyenes levelezési lehetőséget a Házipatikánál találtam ( [link] címen lehet nekik üzenetet írni).

Remélem, tudtam segíteni :)

2016. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!