Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy én is bejövök az osztálytarsamnak?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki iránt az utóbbi időben elkezdtem többet érezni, mint barátság. Régóta ismerjük egymást, mindig is jóban voltunk és most szeretném ha több lenne, mint barát. Eléggé sokat beszélgetünk a suliban és azon kívül is szoktunk bulikon, összejöveteleken. Van, amikor mellette ülök és ilyenkor sokszor rámdől vagy véletlen(?) hozzámér. Sokat nevet, amikor beszélünk, játékosan piszkalodik, “kötekszik” velem.Viszont a messengeres beszélgetéseink általában eléggé rövidek szoktak lenni. Nem ráz le soha, csak nem is próbálja meg fenntartani a beszélgetést. Ja, és fiú vagyok. Van rá esély, hogy ő is többet akar tőlem, mint barátság?

2021. jún. 14. 22:17
 1/7 Csicuki ***** válasza:
100%
Elő fordulhat de ha többet szeretnél hívd el fagyizni vagy pizzázni vagy valami aztan majd meglatod hogyan tovább
2021. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, abból én arra következtetek, hogy várja a közeledésed.

Hajrá, itt a nyár!

2021. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
van!
2021. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ti hogy közelednétek hozzá úgy, hogy az ne veszélyeztesse a barátságunkat? Nem szeretném őt se elveszíteni mint barátot se azt, hogy ha véletlen nem jönne össze akkor utána kellemetlen legyen…
2021. jún. 15. 22:24
 5/7 Nem én, hanem te válasza:
76%
Valahogy "szervezd be" egy közeli barátnőjét, és ő próbálja meg kiszedni belőle. Amúgy meg ha kicsit se szeretne balhét, akkor elmondja, hogy a crushod mit érez irántad.
2021. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a küld rá a barátnőjét meg ilyenek annyira gyerekes ötlet, hogy azt nem tudom elmondani.

Ez a tipikus esete hogy gyáva vagyok elmondani, így elmondom egy olyannak, aki elmondja az illetőnek. Én személy szerint egyszer pont ezért utasítottam el egy felnőtt férfit, mert a barátnőmmel pletykált az érzéseiről, hogy elmondja nekem. Szánalmas.

Hívd el találkozn, sétálgassatok, mutasd ki, hogy te készen állsz arra, hogy több legyen köztetek. Érj hozzá, húzd oda magadhoz, hívd meg egy kávéra/piára(attól függ milyen idősek vagytok) és hagyd hogy alakuljanak a dolgok.

2021. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is, volt osztálytársammal. nekünk is voltak testi kontaktusok sokáig. Eleg vegyes erzelmeim voltak mert van rossz emebri tulajdonsaga boven, de a szemelyisege mai szemmel is nagyon egyedi. Egyszer egy buliban szolt hogy fogjam meg hogy ver a szive, akaratlanul a mellehez ertem aztan smároltunk. Par hetig nagyon kinosnak ereztem es nagyon bantam, meg most is banom, de o ugy kezelte mintha meg sem tortent volna , igy hat en is ugy kezelem , azota mar baratja is van, es nagyon orulok hogy ez igy a feledesbe tudott merulni , es a kettont "titka" maradt
2021. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!