Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy már elment ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy már elment ez a hajó, vagy még van esély! Nagyon hülye voltam! Mit tehetnék? Mit akarhat a lány? (osztálytársam)

Figyelt kérdés

Volt egy közös bulink. Sajnos nem tudtam hol a határ, ami az alkohol fogyasztást illeti. Együtt táncoltunk egy ideig, aztán a kezembe nyomott az egyik haverom 2 dl vodkát töményen és azt húzóra megittam. Előtte még nagyon sokat ittam és ettől megjött a képszakadás:(...


Annyira emlékszem hogy nagyon bújt a csaj.


Utána kivittek haverjaim levegőzni, ott belénk kötöttek, volt egy kis lökdösődés és utána meg nem engedtek vissza a biztonságiak. Eltelt pár óra amíg vége volt a bulinak mi ott maradtunk a szórakozóhelynél. Láttam hogy a csaj egy sráccal jön ki és néz engem.


Buli után beszéltünk Messengeren, minden üzenetemre szívecskével reagált, akármit írtam!


Kiderült utána hogy összejött azzal a sráccal. Nem akarok én semmi jónak elrontója lenni, hiába tetszik a lány felhagytam a beszélgetésekkel, pedig minden nap hajnal 2-3 ig beszélgettünk...


Most beszélgettünk személyesen, kérdezett valamit én ott ültem a padnál és végigsimította a kezét a kezemen és rajta hagyta. És ha egy tanár szólít engem egyből felém kapja a fejét, ami kicsit érdekes.


Tetszik nekem és ha nem ittam volna annyi valszeg most együtt lennénk. A barátnői is beszélték és hallottam ,hogy az a srác nem is igazán illik vele össze.


Én tényleg nem akarom a kakit keverni de nem tudom mit gondol, mit akarhat?


Mindketten 19 évesen vagyunk és osztálytársak.


Köszönöm ha segítesz;)


2018. okt. 15. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha ilyen ribizli a lány, hogy egy másik sráccal van, de neked szívecskéket küld, meg simogat, én nem foglalkoznék vele :/
2018. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan ennyire megakarod magad alázni? A buli elején a te öledben volt aztán a végére már komplett párkapcsolata volt egy tök random sráccal és közben neked irogat sziveket. Komolyan ennyire nehéz látni a jó döntést?
2018. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt jöttek össze. Nem az a ribizli lány. Sztem a srác bátrabb volt és ő nyert.
2018. okt. 15. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Aha, ja nem az. De egy bulin 2 pasit is fűz simán és bár az egyikkel összejött a másiknak is szíveket küldözget. Igen, ez biztos, hogy egy úri hölgy.
2018. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én hagytam ott.


Akkor legyen ribizli a csaj... DE nekem ő tetszik és nem tudom mi járhat a fejében

2018. okt. 15. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor segítek: az jár a fejében, hogy édes mindegy neki, hogy éppen kivel-mivel, milyen sráccal van együtt, csak folyamatosan figyeljen oda rá legalább 2 csávó, akik azonnal ugranak, ha füttyent.

Az ő szemében te is és a másik tag is csak madzagon rángatható bábuk vagytok. Ha épp vele van kedve járósdit játszani, akkor vele van, ha meg épp téged van kedve simogatni, akkor téged simogat.

De egyikőtök sem fontos neki, egyikőtöket sem szereti, és egyikőtökhöz sem bírna hűséges lenni egy percig sem.

Az lehet, hogy bejössz neki külsőre, valószínűleg az is imponál neki, hogy kiskutya módjára futsz utána, de nem szeret és nem akar tőled az ég világon semmi komolyat.

Ha meg akarod dugni, az szerintem simán összejöhet, elég, ha meghívod egy vodkanarira a legközelebbi bulin. Valszeg az sem zavarná, ha közben épp megint lenne pasija.

De arról ne álmodozz, hogy majd egyszer csak rájön, hogy halálosan szerelmes beléd, ejti a másik csávót, és a karjaidba borul, és majd együtt lesztek örökké, boldogságban. Ez nem fog megtörténni.

2018. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hagytad ott... ugyan már, ne győzködd magad. Igen, ott hagytad, ő pedig nem ment utánad, hanem azzal a lendülettel keresett magának egy másik pasit, akivel haza is ment. Szerintem nem nehéz kitalálni, hogy miket gondolhat.
2018. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az legondolkodtató válaszokat!
2018. okt. 15. 18:40
 9/9 A kérdező kommentje:
De én mégis többet szeretnék! Nem ribizli úgy próbáljatok már meg segíteni!
2018. okt. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!