Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy online barátom, már...

Van egy online barátom, már több mint 3 hete nem válaszol az üzeneteimre. Nem is láttam nagyon online. Egy nagyon barátságos embernek ismertem meg. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de velem is rendszeresen ezt csinálják. Beszélgetünk, aztán eltűnnek, akár hónapok múlva.
2021. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy csak te élvezted a beszélgetéseket, és egyszerűbb volt eltűnn, mint megmondani, hogy ne haragudj, számomra nem élvezetes a társaságod, nem szeretnék tovább csetleni.


Vagy pedig valami olyan esemény következett be az életében, ami miatt most nem tud felmenni. Lehet ez egy betegség, vagy hálózati probléma, vagy ha fiatalról van szó, még az is megeshet, h a szülei eltiltották valmi miatt.


Ha valóban olyan jó a kapcsolatotok, akkor megvan a telefonszám és felhívhatod vagy smst küldhetsz h megkérdezd. Ha meg nem, akkor előbb utóbb vagy kiderül, vagy nem.

2021. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Annyit mondott, hogy mostanában nem lesz sokat elérhető, mert egy dogára kell tanulnia. De ezt már 3 vagy 4 hete mondta
2021. jan. 18. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

"Nem is láttam nagyon online " - tehát volt fent, de nem válaszolt? Ha csak online barát, és még ha tanul, akkor is, nincs olyan, hogy nem tud pár percet szakítani arra, hogy válaszoljon legalább.

Ez ennyi volt valószínűleg. :(

2021. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sokat vagyok elérhető. De mindig szólok ha elmegyek, akár azt is h mennyi időre. So írj nekem. Úgy is uncsizom mostanság. :D
2021. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!