Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek egy ilyen után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy ilyen után mennyi idő kéne míg leülne bennetek ez az egész?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit kb január óta ismerek. Elég sokat beszélgettünk, én beleszerettem, és szerintem ő is érzezt valamit irántam. A távolság miatt csak egy találkozót bírtunk megszervezni, de azon voltam, hogy ebből több is legyen. Viszont május eleje óta elkezdett kerülni, flegmázni velem. Nem tudtam rájönni, hogy mit ronthattam el, de kiderítettem, hogy barátja van. Bár nem örültem neki, de el kellett fogadnom, viszont le akartam ellenőrizni, hogy mennyire hűséges hozzá. Megkértem az egyik ismerősömet, hogy írjon rá és környékezze meg. Kiderült, hogy egyáltalán nem hűséges, ott csalja meg, ahol csak tudja. Erről a screeneket átküldtem a csajnak, aki összeveszett vele, majd szétmentek. Ez történt május végén. Viszont 2 nappal ezelőtt megtudtam, hogy adott neki egy második esélyt, újra összejöttek. Én viszont nem bízok az ilyen második esélyekben, mindenki tudja jól, hogy úgyis meg fogja csalni megint. Viszont bizonyítékom nem volt, csak a tudat, hogy meg akarom menteni egy újabb összetöréstől. Így hát átléptem egy határt, amit nagyon megbántam. Photoshoppoltam egy beszélgetést, amiben megcsalja a srác. Azt hittem, hogy miután megkapja egyből elküldi a srácot a fenébe, de meghallgatta őt, aki leírta, hogy ő nem beszélt ilyeneket. Ezután megmutatták egy informatokusnak, aki elmondta, hogy szerkesztett. Emiatt pedig jogosan utálnak engem, átléptem egy határt, amit nem kellett volna, ezt a nagyon sajnálom, megtennék bármit, hogy helyrehozzam. De én nem akartam rosszat neki, csak az lebegett a szemem előtt, hogy megmentsem mégegy szívfájdalomtól, egy összetöréstől. Csak óvni akarom és szeretni. Ki akarok vele békülni, de tudom jól, hogy jelen pillanatban élve nyársalna fel, ha meglátna. Mennyi idő kellene várnom szerintetek?
2021. jún. 17. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Uhaa hát ez tényleg nagy hülyeség volt. Sok időt várj szerintem, hagyd őket békén.

Majd ha szakítanak akkor keresd fel és mondd el neki miért tetted ezt, mondd el neki hogy szerelmes vagy belé. De most hagyd őt

2021. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

hát.... én nem engedném, hogy ezután a közelembe gyere, se most, se később. Sajnálom, de hiába akartál jót, ilyet nem csinálunk. Jó, hogy ezt te is érzed, de a sajnálattal te semmire se fogsz menni. Engedd el a csajt, mert nem hiszem, hogy valaha akarna tőled valamit ezután.

Itt nem csak arról van szó, hogy hazudtál, szerkesztgettél is, bele akartál szólni a kapcsolatába, neki úgy fog lejönni, hogy csak közéjük akartál állni. Ami amúgy igaz is. Meg tényleg, átléptél egy határt. Hiába tudod, hogy hülyeség volt, nem segít.


19L

2021. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha igaz a sztori, ez már nem hülyeség, hanem a beteg kategória. Beteg vagy, keress fel egy szakembert.


Azért hajlok afelé hogy kamuzol csak, bár nem tudom mi a jó neked ebben.

2021. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Szoktalan azert, hogy az ember ilyen hosszu regenyt kamuzzon.
2021. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

"De én nem akartam rosszat neki, csak az lebegett a szemem előtt, hogy megmentsem mégegy szívfájdalomtól, egy összetöréstől. Csak óvni akarom és szeretni"


Nem vagy az apja, senkije sem vagy. Ilyen mértékben beleavatkozni más magánéletébe elég durva dolog.

2021. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem jött össze a csaj szval azt kezd magával, amit akar. Ha majd huszadjára is visszafogadja a megcsalás után neked ahhoz sem lesz semmi közöd.
2021. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem szabad beleszólni senki életébe. Semmi közöd hozzá. Majd ő rájön. Vagy nem. Ez az ő dolga.

Van egy mondás: sokszor azzal segítesz, ha nem segítesz.

Ez szerintem itt is igaz.

Ha pedig ő elnézi a srácnak ezeket, az is az ő döntése. Ha többször csalódik, az is. Ha napokat sír majd miatta, az is.

2021. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Én nem ítéllek el, viszont egy ilyen beteg agyú csajt hagynod kellene szerintem. Semmi jó nem sül ki abból, ha egy saját magát ilyen szinten nem tisztelő emberrel vagy együtt, hiszen láthatóan nagyon súlyos önértékelési problémái vannak.
2021. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyen csajokat felejtsd el egy életre. Szeretik ha egy normális kedves srác udvarol nekik, meghallgatja, odafigyel rá de soha nem fog összejönni veled. Soha, semmikor.

Amikor éppen szingli és nincs senkije akkor egy kicsit közelebb enged (ez volt a néhány hónappal ezelőtti időszak) aztán összejön az első sráccal aki tetszik neki.

Amit csináltál marha nagy hülyeség volt, te az ilyenekből soha nem fogsz jól kijönni hiába akartál jót és rád fog haragudni akkor is ha 100-szor csalja meg a barátja. Az ilyen lányoknak valamiért az van az agyukban hogy erről szól a szerelem.

Szereztél egy kis tapasztalatot, legalább most már tudod hogy mikor futsz felesleges köröket és ha van egy kis eszed akkor belátod hogy semmi jóra nem vezet mert a végén csak magadat járatod le valami hülyeséggel. A csajt kerüld el egy életre. Ha nem tudod akkor tarts tőle minél nagyobb távolságot. Ha egyszer békülni szeretne veled akkor majd megkeres, de ne is reménykedj benne hogy összejöttök. Lehet lesz egy baráti beszélgetés ahol kidumáljátok a történteket de ennyi, akkor vállj el tőle békében és felejtsd el.

És kezd el elfogadni hogy neked se a legfelső polcról fog jutni lány...

2021. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Reálisan gondolkodok, tudom hogy valószínűleg sosem fogunk összejönni. Én csak azt akarom elérni, hogy ne gyűlöljön.
2021. jún. 17. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!