Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem, vagy teljesen elszúrtam?

Figyelt kérdés

Önkénteskedem egy haverommal és a melóhelyen két lánnyal összehaverkodtunk már rögtön a legelején. Elég ribis mindkettő, mindig teszik az agyukat, sokan lenézik őket a munkahelyen, főleg hogy sokszor ellógják a melót, és minket is erre bíztattak, mi is volt hogy sumákoltunk.

Viszont nekem tetszik innen egy lány. Ő vezeti az önkénteskedést, lelkes, szorgalmas, intelligens és még szép is. Jól végzi a munkát, de eddig kb annyi kontaktusom volt vele, hogy többször lecseszett mert nem dolgozom rendesen. Ezzel örökre elástam magam a szemében? Vagy ha változom még elkezdhet pozitívan gondolkodni rólam? Van egy másik srác is akinek szerintem bejön a lány és vele egy csomót lóg. Ő is elég sokmindent csinál, meg sokat dolgozik.

Meg az is baj, hogy a lány aki nekem tetszik kb semmire nem tartja a két ribit akivel én jóan vagyok, valószínűleg amúgy is azt hiszi, azért vagyok velük, mert rájuk csorgatom a nyálamat.



2021. jún. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem szúrtad el, valószínűleg az elejétől kezdve abszolút tesz rátok. Őt csak az érdekli a munkát hogyan csináljátok meg, legalábbis nem mutatott semmi olyat, hogy bármennyire is érdekelné mi van veletek.


A srác akivel többet beszél sem hiszem, hogy esélyes lenne nála, egyszerűen elvannak, lehet ismeri valahonnan, vagy csak úgy látja vele lehet beszélni és jobb mint egyedül döglődni egész nap, de ennyi. Ha lehetett volna több, már együtt lennének, szerintem a kiszemelted nem akar kapcsolatot (vagy már van neki).

2021. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért ne akarna kapcsolatot? Attól hogy önkénteskedik miért ne akaratnak? Azt nem hiszem hogy nem érdekelné mi van velünk, mert van olyan akikkel munka után eljár kajálni, meg hétvégén strandra meg ilyenek.
2021. jún. 22. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

"Miért ne akarna kapcsolatot? Attól hogy önkénteskedik miért ne akaratnak?"


Semmi olyat nem csinál ami erre utalna. Ti meg főleg nem érdeklitek őt, egy egyszerű beszélgetésetek sem volt még. Egy kérdést nem tett még fel nektek a munkán kívül.


"Azt nem hiszem hogy nem érdekelné mi van velünk"


"mert van olyan akikkel munka után eljár kajálni, meg hétvégén strandra meg ilyenek."


Van olyan, csak nem veletek. Attól pedig hogy eljár velük, még nem akar többet, csak vannak haverjai, vannak akivel szívesen tölti az időt. Teljesen normálisan viselkedik.


Ettől még ha akarsz tőle valamit, akkor próbálj meg beszélni vele, nyilván nem látni a fejébe. Viszont ő eddig semmi olyat nem tett, ami azt mutatná hogy kicsit is érdekli mi van veletek.

2021. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak innen barátai, nem arról van szó. Csak hogy én ástam el magam a szemében szerintem
2021. jún. 22. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!