Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kettő fiú ismerősö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kettő fiú ismerősöm versenyzik a társaságomért, de nekem csak barátok.

Figyelt kérdés
Van kettő fiú ismerősöm, akikre én barátként tekintek, azonban ők szerelmesek belém. Mind a ketten. Folyamatosan versenyeznek, hogy kivel beszélek többet, kivel vagyok többet együtt. Már beszéltem velük többször, hogy én nem tudok másképp tekinteni rájuk, mint barátokra, de nem hagyják abba és már ott tartunk, hogy beszélni se akarnak egymással, pedig tök jóban voltak. Nem tudom, hogy mit tegyek, mert nem akarom magam becsapni, aztán összejönni valamelyikkel, mert nekem csak barát, meg egyébként is akkor a másik sértődik meg és mindkettőjüket régóta ismerem, semelyiküket nem szeretném megbántani. Viszont így pedig egy jó barátság ment tönkre, és hogy ha még sokáig így marad, akkor lehet, hogy már végzetesen és visszacsinálhatatlanul. Ötletek, hogy mit tehetnék?

2021. jún. 26. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őket nem tudod irányítani, ez rájuk tartozik. Ha így akarják egymást pofozni, akkor tegyék, neked azt kéne csinálni hogy nem asszisztálsz ehhez, ami eddig nem sikerült.


Mit lehet tenni? Ebben semmi barátság nincs már, köze nincs hozzá. Tök mindegy mi volt eddig, már nem létezik, elmúlt. Persze lehet ámítani magunkat, hogy az utánad való koslatás, veled való percek számolása és egymás fikázása mondható annak, de annak sok értelme nincs.


Többször beszéltél velük, nem működik. Elmondtad hogy nem fogtok összejönni, nem működik. Marad az, hogy a társaság szétoszlik, mivel ez már nem arról szól ami miatt létrejött, hanem két kanos gyerek utánad futásáról. Idővel talán meglehet próbálni megint, de most mindenképp hagyni kell őket magukban, majd később meglátjátok lehet-e ezt még folytatni. Viszont az hónapok kérdése lesz.

2021. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Füllentsd be egyértelmű utalásokat, hogy más után koslatsz.
2021. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg velük a kapcsolatot. Ez nem barátság, ugyanis a barátság fogalmába nem tartozik bele, hogy össze akarunk vele jönni
2021. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem létezik olyan fogalom, hogy barátság.
2021. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Csináld úgy a dolgokat ahogy eddig. A többi az ő bajuk.
2021. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben már nincs barátság. Ez az egész már csak az ő versengésükről szól. Te megpróbáltál beszélni velük, ami nem működött... Most esetleg tényleg annyit tehetsz, hogy pár hanyagolod őket minden terén, sok idő kell, hogy lenyugodjanak és atgondoljak a dolgokat, aztán meglehet próbálni. (én is voltam ilyen helyzetben, nem volt kellemes, de a barátság többet ér a versengésnél)
2021. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!