Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem hogy egyszerre 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem hogy egyszerre 2 lányt szeretek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom egy hatalmas fasz vagyok. Beleszerettem mindkettőjükbe és választanom kéne. De nem merek. Mindkettőjükkel napi szinten írogatok. Félek hogy rosszul választok meg hogy megsértem a másikat. Az egyikkel már talit is megbeszéltem. Ha választok nem tudom hogy hogy mondjam el a másiknak hogy mást választottam (ha egyáltalán elmondjam, vagy “rakjam el későbbre”? Ha nem úgy alakulnának a dolgok). Félek ha nem őt választom és ha a választottammal mégse jönnének össze a dolgok akkor örökre elveszítem mindkettőjüket. Kérlek írjátok le mit tennétek! A szóismétlésekért meg a szar fogalmazásért bocsi mindenkinek de már nagyon kivagyok.

2021. júl. 6. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen nincs, hogy szerelmes vagyok mind a kettőbe. Akkor ezek hamis érzelmek. Vagy csak vágy. Tök mindegy, melyiket választod, mert ha megismered az igazi szerelmet, akkor már csak egy fog létezni. Ez nem szerelem!
2021. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy fogalmazok hogy 2 lány is tetszik. És nem tudok dönteni. A 2 teljesen más típusú mégis mind2 bejön.
2021. júl. 6. 00:45
 3/8 anonim válasza:
38%
Válaszd azt, amelyiknek jobb kannái vannak. De most komolyan? Mire számítasz? Mit fogunk mondani?
2021. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szokták mondani, hogy dobj fel egy pénzérmét, ha fej X, ha írás Y.

Ha csalódott vagy az eredmény miatt, tudod a választ, hogy kit kedvelsz jobban:)

2021. júl. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem lennél szerelmes a másodikba.
2021. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesó ez harmadik lány lesz.
2021. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Azt a lányt válaszd aki csendesebb, szerényebb. Persze ha van még ilyen a mai világban és függ attól is , hogy mit akarsz tőlük hosszútávon ? De az az érzésem, hogy ez csak testi vágy ! Neked kell döntened, hogy mit is akarsz kihozni a kapcsolatból?
2021. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a lányok jobbat érdemelnek annál, hogy csak opciók legyenek. Remélem jön az életükbe egy olyan fiú, akinek egyértelmű h azt az egy személyt szereti!
2021. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!