Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba már 5 hónapja!


Szóval kezdek "bekattanni" olyan dolgokat csinálok amiket eddig sosem pedig voltam már szerelmes de ennyire még soha! Olyan dolgokat csinálok, hogy pl:párnát ölelgetem falat puszilgatom mintha ő lenne ott velem és szerintem ez nem normális!

Egésznap ő jàr a fejembe!


Vmi trukkot jme tudtok hogy mit kezdjek magammal ne hulyuljek meg teljesen?


Köszi a válaszokat! ;)


16/F


2021. júl. 16. 18:37
 1/8 anonim válasza:
100%

Lépj valamit a lány felé és ne egy párnát ölelgess...

Ha visszautasít akkor legalább "kiszerelmesedsz" belőle, ha meg összejöttök akkor mindenki boldog

2021. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz
2021. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolókkal vagyok!🙋‍♀️
2021. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el vele beszélgetni és kezdeményezz hívd el mondjuk randizni.
2021. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Félek elszúrok valamit
2021. júl. 16. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálsz semmit, akkor pedig biztos, hogy elszúrsz valamit. Vagy tetszel neki, vagy nem. Ha tetszel, akkor nyugodtan bénázhatsz, úgy is vevő lesz rád. Ha meg nem, akkor meg azért mindegy. Egyáltalán beszéltél már valaha vele?
2021. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van #6-nak, azzal szúrsz el valamit, ha nem kezdeményezel. Tegyél a boldogságodért, ne várj a csodára!
2021. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
XDDD aszondja a falat puszilgatja mintha o lenne azxddd jol latod ez tenyleg nem normalis
2021. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!