Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gimis fiúk,ti jártatok/járnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimis fiúk,ti jártatok/járnátok picit husisabb lánnyal? Kedves/aranyos lenne veletek és jól kijönnétek egymással. (Lányok egyaránt irhatnak élményeket és sztorikat ezzel kapcsolatban)!^^

Figyelt kérdés
Mi számít nálatok már barát zónában?Érdekelnének értelmes válaszok és tapasztalatok.Most kezdem a gimit és megfordult már párszor ez a kérdés a fejemben...

2021. júl. 24. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Az, hogy dagadt vagy, nem genetika kérdése. Normális étkezés nem önsanyargatás lol.
2021. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Az összes kommentedet lepontozták, szóval...


Nem tudom mi számítana neked normálisnak. Mondjuk 4-5 helyett 3 étkezés? Azontúl hidd el, nem műkaján meg minden vackon élek, még csak cukros üdítőket sem iszom. Önsanyargatás alatt már azt értem, hogy 0 cukor, 0 alkohol. Mert ezek bizony hízlalnak. De pl: barátnőim sem vonják ezeket meg maguktól és mégsem olyanok, mint én. Az hogy ki hízékony meg ki nem, az azért jócskán genetika kérdése is.


És fejezd be ezt a dagadtozást mert szimplán csak gusztustalan vagy tőle a 0 empátiáddal.

2021. júl. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem viszek be se egy gramm cukrot se egy csepp alkoholt a szervezetembe soha, pont azért, mert egészséges akarok lenni


Különösebben nem izgat, hogy le vagyok pontozva.

2021. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom sem gyümölcsöt sem tejterméket nem eszel, mert azokban is van cukor csak nem finomított. Azért napi 150-200 gramm szénhidrátot egészséges szervezet képes feldolgozni naponta, és nem sok. De persze van, aki 120-at sem hajlandó megenni. Nekem ez a létforma nem való, szellemi munkát végzek, elegendő szénhidrat (nem finomított cukor!) nélkül nem működnek elég jól a mentális funkciók és még egy jó kis migrén is társul mellé. Mondjuk sokak szerint egy idő utan ez elmúlna. Hát nem tudom, anno vizsgaidőszakban általában kisebb gondom is nagyobb volt annál, minthogy a kalóriákat számoljam. De nem vagyunk egyformák. Most már dolgozom és jobban tudok figyelni, többet főzök magamra, de nem e körül forog az életem.


Bizonyos örökletes betegségeket meg semmivel sem lehet elkerülni sajnos. A legvékonyabb barátnőmnek magas a koleszterinje, pedig vegetáriánus. A koleszterint ugyanis a máj termeli, nehéz rá hatni. Másik vékony barátnőmnek PCOS-ja van, egy harmadiknak pedig túlműködik a pajzsmirigye, nem tud hízni semmit.


Nekem IBS-em van, egy rossz időszakban nem tudok akármit megenni, de ezt is örököltem, a családom mindkét ágán küszködnek ezzel a betegséggel plusz ételallergiákkal.


Úgyhogy bármilyen nehéz is elfogadni, nem mindenkinek olyan könnyű tartani magát egy egészséges étrendhez, és még egészségesnek is maradni. Intuíció pedig létezik, ha a szervezet kíván valamit, az azt jelenti hogy hiánya van valamiből. Pl: premenstruációs időszakban szívás egy átmeneti IR, amitől kívánjuk az édességet, de kb. A nők felét érinti a jelenség. A fránya hormonom. :D

2021. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
a husis lányok a legjobbak és igen én összejönnék vele
2021. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!