Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a következő találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a következő találkozáskor ?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már múlt nyáron összefutottam , két baráti társaság találkozott ,ott nem nagyon beszélgettünk .

Egy hete ráírtam , elbeszélgettünk .

Egy sportot űzünk , így a napokban elmentünk edzeni együtt .

A srác baromi kedves ,jófej ,nagyon megvan az összhang .

Mindvégig nevettünk,a szemembe nézett végig és nagyon megtetszett mindenhogy .

Várhatóan a héten fogunk nemsokára találkozni ,nagyon jól megvagyunk, ha ő esetleg nem tenné meg az első csókot én kezdeményezzek ? Bátor csajszinak tartom magam szóval simán menne szerintem .Nektek mi a véleményetek ? Mit csináljak a következő találkozáskor ,ha a pillanat hozza lehet e szó a csókról illetve hogy mégjobban tetszek neki ,tippeket is elfogadok ,mi a vonzó egy fiatal lányban , akár külsőleg akár belsőleg ?

Nagyon köszönöm előre is neked,hogy ezt végigolvastad es ha válaszolsz rá ! Szép estét mindenkinek !

17/L



2021. júl. 25. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kiugranék a bőrömből, ha egy lány kezdeményezné az első csókot :D

19/F

2021. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki (és nincs kapcsolatban), szinte kizárt, hogy elutasítana. Beszélgessetek, élvezzétek egymás társaságát és ha úgy alakul, mehet a csók is. Sok sikert!:)
2021. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Dejó ezt hallani első , feldobtad az estém ! És erőt adtál hozzá Köszi !

Másodiknak :

Nincs kapcsolatban ,nemtudom tetszek-e neki de mindennap edzek ,sportos vagyok , lanyként van kis kockahasam is , kreol féle a bőröm és mások elmondása szerint szép arcom van ,és látok magamba hibákat ,de hátha ő nemlátja ezeket és tetszek neki !Köszi !!Várok még tippeket ,tanácsokat !

2021. júl. 25. 22:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 2-es vagyok. Minden ki fog derülni, de szerintem tetszel neki, ha tényleg sokszor nevettetek, meg egymás szemébe néztetek.:)
2021. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Legyél bátor, ha kell! Ahogy leírtad illetek egymáshoz.

Egyszerre erős, szép, sportos és bátor lány? 😳 Elég szerencsés az a fiú.

2021. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat nevettünk,mindig volt téma ,illetve tuti hogy nézte a szám is mert megkérdezte hogy volt e fogszabályzóm ?

Mondom igen honnan tudtad ,aztmondta látta a fogam belső felén az ívet amivel rögzítik merthogy neki is van :))

Nagyon jól éreztem magam vele , beszélgettünk sok mindenről,és végig a szemembe nézett .

Az utolsónak : Nagyon kedves vagy ,köszi szépen !:) Igyekszem mindegyik lenni .Köszi mindenkinek !!! Ment zöld kezecske

Egyéb ötletek ?

2021. júl. 25. 23:07
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Olyan érzésem van, hogy hamarább fogja kezdeményezni a csókot, mint Te.
2021. júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy legyél önmagadat végig. A csók elég bátor húzás (bárcsak én is ilyen bátor lennék :D). De majd úgy is látod, hogy a helyzet, hogy adja... Sok sikert!
2021. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Holnap lesz ,írjatok még tanácsokat !
2021. júl. 27. 23:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett? Kíváncsi vagyok
2021. júl. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!