Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ilyen helyzetben?!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?!?

Figyelt kérdés
Most voltam egy hetes táborban (ma ért véget), és hát teljesen beleestem egy lányba. Állandóan együtt lógtunk, játszottunk. Tegnap este (az utolsó teljes napon) bevallotta, hogy szerelmes belém, én pedig teljesen hülyén viselkedve, berohantam a szobámba, és már csak a késő esti csoport beszélgetésen találkoztunk. Másnap reggel amikor mentünk haza a busszal, bementem a szobájába és megöleltük egymást ( ez volt reggel 9-kor), de azóta nem találkoztunk, mert ő autóval ment haza. Utána írtam neki, hogy szia, 11-kor és ő már órák óta látta az üzenetet, de még mindig nem válaszolt. Mit tegyek?

2021. aug. 8. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Felhívjam
Várjak egy kicsit
Írjak neki és kérdezzek valamit
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan nemreg erkezett, pakol, beszel, eszik, stb.

Varj meg egy kicsit ;)

2021. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan csak annyit írtál ,hogy "szia" ? Írd neki, hogy ő is tetszik neked. Eléggé megaláztad mikor elrohantál, a minimum az ,hogy őszinte leszel vele.
2021. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Az a baj, hogy ilyen helyzetekben nem tudom, hogy mit írjak. Szerinted mit írjak?
2021. aug. 8. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon örültem annak, amit mondtál, mert én is hasonlóan érzek irántad. Épp ezért jöttem annyira zavarba - remélem, nem hoztalak vele kellemetlen helyzetbe."
2021. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Játszottál? Hány éves vagy?
2021. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha megöleltétek egymást, akkor annyira nagy baj nem lehet, de megérteném a lányt, ha egy ilyen elrohanás után nem írna vissza.

Szerintem várj még pár napot, aztán negpróbálhatsz újra kapcsolatba lépni vele.

2021. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elrohanást úgy értse mindenki, hogy az egész tábor hallotta ezért bementem a szobámba mert mindenki erről beszélt.
2021. aug. 8. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá. Kérj bocsánatot. Gyerünk. Minél később teszed, annál rosszabb lesz, mert ezt már eleve elcseszted.
2021. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki megint, kérj bocsánatot és mond el hogy neked is tetszik. Baromira megbánthattad azzal, hogy beismeri neked az érzéseit te meg otthagyod válasz nélkül.
2021. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!