Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nehez helyzetben vagyok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehez helyzetben vagyok, ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szoval 19 eves lany vagyok es van egy fiu akit kiskorom ota ismerek csak baratok voltunk mindig es volt neki egy nagyon nagy szerelme aki kidobta ot es ra par honapra beprobalkozott nalam aztan en pedig ettem a dumait aztan alakultak a dolgot nagyon beleszerettem ossze is jottunk egyutt voltunk 2 honapot nagyon eloadta hogy o is nagyon szeret el volt ajulva ertem mentunk ide oda semmi latszata nem volt annak hogy potlek lettem volna de aztan egyik naprol a masikra kiderult hogy hat o meg mindig teljesen ki van a volt szerelme miatt es ezert szakitott velem magyarul kihasznalt..es teljesen taccson vagyok foleg ugy hogy most apukammal dolgozik es konkretan egymas mellett lakunk itthon is szokott apunak sokat segiteni es minden nap latom hallom es kikeszit a tudat hogy nem engem szeret...a lany mar elvileg tullepett rajta de o azon van hogy visszaszerezze en meg maradtam logva..BOCSI HOGY NINCS EKEZET ES HOSSZU LETT DE TANACSRA LENNE SZUKSEGEM...😥😥😥😥
2019. febr. 12. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd tökön, jobban fogod utána érezni magad!
2019. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne akarj hulló gyümölcsöt visszakötni a fára, mert ott rothad! Csak búfelejtőnek voltál jó számára, de ez sem jött be neki. Fátylat az egészre! Vannak még fiúk számodra...
2019. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!