Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csajjal az egyik társkereső oldalon és hát nagyon hasonlít az előző barátnőmre ( nem arcra hanem beszéd stílus, írás, természet) és attól félek, hogy bele fogok szeretni pedig még nem is találkoztunk...de nem akarok csak azért összejönni vele mert olyan mint az exem...Az a baj, hogy ha nem ír akkor már kicsit hiányérzetem is van szóval kezd kialakulni a dolog...Ti mit tennétek a helyemben? Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Válaszokat köszönöm!

18/f



2018. aug. 10. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sodródnék az érzelmekkel, nem tehetsz úgysem semmit.
2018. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Kicsit beképzeled magadnak szerintem. Egyrészt az összes csaj ugyanúgy ír! Másrészt pedig honnan tudod hogy milyen a valódi természete meg a stílusa ha még nem is találkoztatok! Igényli az agyad az érzelmi kötődést ennyi az egész!
2018. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Ott ismerted meg az exed??mert azt hittem először h mivel tudja a felhasználóneved(ha ott ismerted meg) akkor lehet h ő az de mivel nem tudom ezért ezt hagyjuk!!tuti h már alakul valami nálad de hidd el ha jártok majd ezzel a lánnyal biztos h nem azt fogod érezni h azért tetszik mert h hasonlít az exedre hanem azt h az exed hasonlított ő rá..és úgyis szeretni fogsz valamit a csajban és nem lesz az h "hasonlít az exemre" mert észre fogod venni h ez a lány nagyon más és úgy fogsz rá nézni h ő ő és nem az exem hasonmása.... :D remélem érted mert elég bonyolultra sikerült!!Ja amúgy én a te helyedbe járnék a csajjal ha kialakulna valami köztünk... :)
2018. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!