Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor valljam be neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor valljam be neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal, írásban, hívásban is, és tudom hogy én bejövök neki. Én nekem is tetszik ő, csak nem tudom mikor lenne a legjobb elmondani. Élőben lenne jó, de amúgy meg messze lakik, de elvileg még nyáron jön ide a városba. Mit gondoltok?

2021. aug. 16. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg személyesen nem találkoztok, addig biztos hogy ne.
2021. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első mond.
2021. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha jartatok par hetet...
2021. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Előbb személyesen ismerkedj meg vele. A telefon, meg írás az csak előkészítés legyen . Találkozzatok párszor, aztán rájöttök, hogy valóban illetek-e egymáshoz, vagy csak bedőltetek a szép szavaknak. Más az, amikor valaki telefonba mond valamit vagy ír és egészen más, amikor látod az arcát is.
2021. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen a legegyszerűbb és a legtisztább.:)
2021. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!