Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ismerhetném meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetném meg?

Figyelt kérdés
Szaisztok, a problémám az, hogy van egy lány osztálytársam akit megszeretnék ismerni akár csak barátilag is, de szörnyen különbözünk. Nem beszéltem vele még soha egy szót sem, de a nővérét már kérdezgettem róla, az alapján szereti az animéket, meg sokat játszik számítógépes játékokkal, és eléggé visszahúzódó meg néha rajzol is. Nem tudom, hogy hogyan vagy milyen indokkal nyithatnék felé, nekem ez új, én inkább sportolok vagy a barátaimmal töltöm az időmet. Ahogy hallottam barátai sincsenek ennek a lánynak, soha nem beszél senkivel, pedig kifejezetten aranyos lány. Többször csinál olyat, hogy néz engem percekig, majd amikor ránézek, hogy mit szeretne, elfordul. Esetleg Ő is szeretne barátkozni? Tudnátok valami tippet adni, hogy hogyan tudnék közeledni felé? 20/f 19/l

2021. aug. 21. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném, hogy az iskola nem jó pont ismerkedni vele, mert mindig másik csoportokban vagyunk és naponta csak pár órát látom őt. Ő angolos én meg németes.
2021. aug. 21. 14:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan suli, úgyhogy közeleg egy lehetőség. Akár lesz lezárás, akár nem, kérj tőle valamilyen segítséget. Ezután beszélgethettek és idővel jobban megismerhetitek egymást.
2021. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elozovel. Irtad hogy szeret rajzolni. Ha esetleg latod menj oda hozza es kerdezd meg miota rajzol, honnan tanulta ilyesmi. Erdeklodj felole. Hidd el ha mar ramosolyogsz az is jol fog neki esni. Nem jo mindig egyedul ulni, orulnj fog ha beszelgetest kezdemenyezel vele, barmirol is van szo.
2021. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" Többször csinál olyat, hogy néz engem percekig,..."

Tehát mégis tudnátok találkozni.


"...majd amikor ránézek, hogy mit szeretne, elfordul."

Tehát te is csak ránézel és meg sem szólalsz.


Talán nem kell ezek után elmagyarázni, hogy mit kellene tenned.

2021. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit magyarázhatnád mert nem értem. 😅 Nem vagyok az a fajta sajnos aki könnyen ismerkedik. Általában engem csak megtaláltak az emberek, új szituáció ez, hogy nekem kellene nyitnom. De azért ment a zöld pipa neked is.
2021. aug. 25. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmagyarázom: Kifogásokat keresel, ahelyett, hogy odamennél hozzá és kinyitnád a szádat. :)
2021. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva. Valóban egyszerűbb lenne csak oda menni
2021. aug. 26. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!