Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes levél?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél?

Figyelt kérdés
Miért nem írnak már a fiuk? Szerintem ez egy csodálatos gesztus lenne, és ne jöjjön senki azzal hogy nem értékelik a lányok mert hülyeség. Max rossz embert választottál akinek írtad.

2021. szept. 11. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném hogy olyan sok lány értékelné a mai világban.
2021. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Időmult! Ha gyáva vagy, akk írj ink facebookon! Levelet manapsag ha fizetni kell akkor küldenek, többi tűzre való!
2021. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt olyan szomorú hallani
2021. szept. 11. 19:49
 4/15 A kérdező kommentje:
Lányként oylan szívesen kapnék a megdugnálakon kívül is valamit
2021. szept. 11. 19:51
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert rajtad kívül a lányok 99%-a hülyének nézne, vagy csak simán kiröhögne. Egyébként régebben is amíg a gróf urak húzták az időt az ilyen levélírogatással, meg mindenféle nyálas szerelmes versek kitalálásával, addig tökösebb lovászfiúk rég beelőzték őket. Kb. ma is ez lenne a helyzet, ha valaki így akarna csajozni.
2021. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából ti tudjátok kit akartok mivel elérni. Pl régen levél írással egy normális lány szívét, vagy lovászfiu lenni és átmenni egy olyan csajon akin már 100másik is.
2021. szept. 11. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Az igazság az, hogy sok fiú nem akar időt és energiát befektetni egy levél megírásába. Egyszerűbb elmondani, vagy leírni 2 szóban messengeren.
2021. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek a kérdezővel,számomra is szomorú,hogy ezek a régi,szép romantikus gesztusok nagyjából kihaltak a fiúkból… Van egy történetem,ami után már nem is reménykedek romantikus levelek után, a saját érdekemnen. Persze nem szeretnék általánosítani,de ezt muszáj elmesélnem.

Egyszer volt egy intelligensnek tűnő fiú,aki tudta,hogy mennyire értékelem az ilyen romantikus gesztusokat,így hát szülinapomra írt nekem egy verset ... Aminek, ameddig el nem olvastam, nagyon is örültem,már már meghatódtam. No de aztán … Hát azt hittem ki kell mosni a szemem. Végig sem olvastam, a "Bár nem kék a szeme, de nagyon jó a segge" sornál rájöttem,hogy ez egy brutális idióta. De komolyan. És hogy ezt a hányadékot képes volt a szülinapomra odaadni,és hogy én még intelligensnek gondoltam,hát azthittem ott fulladok meg a röhögéstől.


Tehát ezzel a színvonallal nem kell megelégednünk, a "teccesz" és társairól nem is beszélve, igenis mi nők megérdemeljük,hogy virágot hozzanak nekünk, csokit vegyenek és szerelmes levelet írjanak. Remélem hogy azért még léteznek ilyen fiúk is :)

2021. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kérdezővel, és egészen biztosan vagyok benne, hogy a lányok 99%-a aranyos gesztusnak találná. Én összepisilnám magam az örömtől, ha kapnék egy ilyen szerelmes levelet, imádom őket olvasni.
2021. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Cubina ***** válasza:
100%

Én is értékelném, pedig már 40 múltam. :) Még jobban értékelném, ha postán küldené a nagy Ő, mert annak olyan régi idők-beli hangulata van.

Sőt, még egy sima levélnek is nagyon örülnék valamelyik szerettemtől, olyan jó volt régen, amikor vártuk a postást, naponta többször is néztük a postaládát, hátha van benne valami.


A mai világban már csak FB, insta meg twitter van, mindenki azonnal elérhető, nincs mire várni, a kommunikáció is semmitmondó lett emiatt.

Bezzeg az "én" időmben! :)

2021. szept. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!