Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes levél?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél?

Figyelt kérdés
Miért nem írnak már a fiuk? Szerintem ez egy csodálatos gesztus lenne, és ne jöjjön senki azzal hogy nem értékelik a lányok mert hülyeség. Max rossz embert választottál akinek írtad.

2021. szept. 11. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még most is 25 évesen írtam szerelmes levelet
2021. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 stevejones ***** válasza:
100%
Jogos az igényed. #8 igazad van.
2021. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Most lehet hogy Én értem félre. De szerintem a kérdező nem rendes levélre gondol, amit fel kell adni a postán. Hanem olyanra amit a fiú megír valamelyik órán, vagy szünetben. Azt a levelet oda adja a lány valamelyik barátnőjének az pedig oda adja a lánynak. Szerintem erre gondolt.
2021. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

8/13-hoz csatlakozom.


Sajnos, ezek a romantikus, udvariasgesztusok, viselkedés formulák kimentek a divatból. Nem csak a fiúkból, de a lányokból is. Egész egyszerűen... Ha egy mai lány kapna effajta szerelmes levelet, hát .. kötve hiszem, hogy tudná értékelni. Vagy talán mégis?

2021. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha még a kérdező olvasa akkor anyit hozzá szólok hogy pont azon gondolkodom hogy írok a kiszemeltemnek és szerintem most értem megmiért tünt el. Azért mert amikor egy kapcsolat kezdődik még nincs túl nagy bizalom és nem akarsz nyálasnak se tünni nem tudod hogy értékelni fogja e a lány valamint reteg a fiú attól hogy sebezhetőnek mutasa magát egy olyan lánynak aki lehet közömbös vele szembe.
2021. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!