Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnàm lereagàlni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnàm lereagàlni a storyàt?

Figyelt kérdés
Megtudtam,hogy ő is forma1 rajongó és kirakta,hogy a mai nap a lando norris nyert…Es ezt mivel tudnam lereagalni en lewis fan vagyok

2021. szept. 19. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szív. Ha esetleg megkerdezi, hogy miert akkor mond h te is neki szurkolsz
2021. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

(Nem tudom, hogy mit rakhatott ki, mert Norris az utóbbi időben nem sok futamot nyert, ráadásul most nem is volt F1.)

#1-es jól mondja, reagálj egy szívvel.:)

2021. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem értek a forma 1-hez, nem tudom kik ezek, de ha te is láttad a futamott akkor annak kapcsán írj valamit. Pl hogy "szerinted is nagyon menő volt amikor *ez meg ez történt*?
2021. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thispain ***** válasza:
93%

Azzal, hogy ma nem is volt futam.


Az 1 héttel ezelőtti futamot nyerte meg Daniel Riccardio, és ezeket keverte össze két téren is szerintem.

2021. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lando 2. lett, és az még múlthéten volt. :D De a futammal kapcsolatban simán mondhatsz neki valamit.

Azt inkább ne reklámozd, hogy Hamilton fan vagy.

2021. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól mèg, hogy valaki Hamilton fan még nem negatív dolog ha így érted utolsó. Ha pedig úgy, hogy ő Landonak szurkol a kérdező pedig Lewisnek az még nem zárja ki azt, hogy akiről szó van a leírásban utalja Hamiltont. Én pl Lewis szurkoló vagyok, de imádom Landot is.

Egyébként pedig tényleg nem nyert ma, se eddig sosem F1- es futamot. A legutóbbi futamon lett második. Előtte pedig csak harmadik helyezései voltak az F1- ben. Viszont erre inkább úgy reagálnék, hogy megírod neki h te is F1 rajongó vagy. Vagy hogy rákerdezel, hogy ő is szereti e? Nem is tudtad eddig. Aztán valószínűleg jönni fog magától a dolog.

2021. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!