Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érdemes lereagálni...

Hogyan érdemes lereagálni azt, amikor az egyik közvetlen kollégátok ha ráköszöntök, undorodó arcog vág, amikor háttal fordultok neki?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre beérve biztonsági őrökön keresztül vezet az út az épületbe. Van köztük egy fiatal lány, aki amikor a forgórácshoz éredk és elfordulok, rendszerint undorodó arcot szokott vágni, miközben azt hiszi, hogy ezt nem veszem észre. Az ilyen viselkedést hogyan érdemes lereagálni? Legyek vele közömbös, kedves, epés, vagy közeljem vele, hogy legközelebb ilyen stílusban inkább ne is köszönjön vissza, mert erre a stílusra semmi szükség nincs?

2021. aug. 26. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tojni. De ha mondjuk engem rosszabb napomon találna, lehet megkérdezném "mi van sz@rba haraptál?". De ez csak én vagyok. Alap esetben az ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2021. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak köszönj neki továbbra is mosolyogva, vidáman.

Erre ez a tökéletes reagálás :D

Maradjunk úriemberek.

2021. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kedvesen odaszólnék neki, hogy :"Neked is szép napot!"
2021. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg a kérdezőben a hiba hogy tökéletes mosolyt vár,engem is idegesít hogy mindig jópofa kell vágni mindenkihez
2021. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár pazarolni rá az idődet, még a gondolat is kár.

Ha egy közvetlen kolléga lenne aki mellett dolgozol egész nap akkor azt mondanám szólj mert így nem lehet együtt dolgozni. Azt mondanám tisztázd le, hogy mi baja.

De így viszont, hogy csak elmész mellette reggelente, nem ér annyit, hogy felhúzd magad. Mondjuk azt hogy ez tényleg csak az ő baja, nem rád tartozik mi baja van. Szóval xard le, de magasról.

2021. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Észre se vedd. Ne reagálj rá.
2021. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aki ezt várná el az egyszerűen naív vagy hülye. Nem várok. Azt viszont igen, hogy legalább undorodó képet ne vágjon, ha már legalább én próbálok vele kedves lenni.
2021. aug. 26. 11:40
 8/14 A kérdező kommentje:
a 4-es-re reagáltam - nem vettem észre, hogy idő közben újabb válaszok is érkeztek, bocsonat
2021. aug. 26. 11:41
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
De ne legyél kedves, gondolom hátsó szándék lehet,kétlem hogy mindenkivel olyan vagy,ezért undorító
2021. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 neked mi bajod amúgy?
2021. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!