Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van hányingerem ha vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hányingerem ha vele találkozok?

Figyelt kérdés
Szombaton találkozok 'vele' ritkán találkozunk mert nem egy helyen lakunk, leszögezem nincs köztünk még semmi de alakúlgat...De ezen a nyáron már 2szer találkoztunk és most szept.25.-énis fogunk találkozni, ami nem is lenne baj de akárhányszor arra gondolok hogy vele találkozok akkor rám jön a hányinger...+ régebben is feltettem ilyen témában kérdést de viszont ott hányinger csillapító gyógyszert kérdeztem hogyvan-e hála isten van már megvettem de a mellékhatása úgy mond a fáradság és félek hogy ha beveszem a gyógyszert azután is hányingerem lesz amit nem szeretnék... valami tipp vagy ötlet esetleg hogy miért van hányingerem?:/ Nagyon rossz érzés hogy akit szeretek és vele találkozok a hányinger kerűlget...

2021. szept. 20. 08:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha néhol összeszedetlen egy-egy mondat bocsánat
2021. szept. 20. 08:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van hányingered mert tetszik neked az illető és izgulsz amikor vele vagy. Ez tök természetes, majd egy pár tali után elmúlik.
2021. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Mert stresszelsz
2021. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert hánynod kell tőle.

:D

Csak vicc. Stresszelsz. Erre rajonni azert nem agysebészet.

2021. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig mást hiszek hogy miért van,ezért kérdeztem hogy szerintetek miért lehet...Nem vagyok stresszelős fajta, senki másnál nincs hányingerem csak nála... és ez a furcsa
2021. szept. 20. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg akarsz neked felelni, félsz és izgulsz a találkozó miatt, nem akarsz “hibázni”…
2021. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom minek kiirni konkrét dátumokat az ilyen kérdésekbe.
2021. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért hogy tiszta legyen hogy mikorra kéne egy-kettő válasz hogy tudjam hogy miért van hányingerem:')
2021. szept. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!